Inimesed

Näosaade tuleb taas, seekord eriti vingete osalejatega! (63)

Toimetas Katharina Toomemets, 10. august 2018, 07:29
Näosaate viimase hoaja osalejadFoto: Tiina Kõrtsini
Televaatajad ekraanide ette naelutanud „Su nägu kõlab tuttavalt“ jõuab oktoobris taas TV3 ekraanile. Ootamatu on aga see, et 7. hooajal on saates üheskoos saate eelmistel hooaegadel säravaimate, vaimukaimate ja meeldejäävaimate etteastetega üles astunud 8 armastatud lauljat-näitlejat.

Vanade kalade tagasitulek tähendab seda, näosaate lavale astub läbi aegade kõige vingem koosseis. Säravad artistid, pööraselt naljakad paroodiad ning etteasted mida peab oma silmaga nägema.

Samal teemal

Saate produtsendid Kaupo Karelson ja Triin Luhats kinnitavad, et tulemas on üllatusterohke hooaeg. "Valik, kes sellel hooajal osaleda võiks, oli muidugi keeruline, sest kuue hooaja peale on saates olnud väga palju suurepäraseid artiste, kes kõik on teinud väga meeldejäävaid esitusi," kommenteerib Luhats. 

Kuidas aga juba saates osalenud lauljad ja näitlejad TV3 vaatajaid uuesti rabada suudavad? "Kõik esitusnumbrid on ju uued ja üllatusi pakkuvad! Nendes artistides olev energia ja potentsiaal ja oskused on ajaga ainult paremaks läinud, ideed pöörasemaks, lisaks on ju juurde tulnud ka palju lauljaid ja lugusid, millest head paroodiat teha. Hea nali ja sügisene pühapäevaõhtune mõnus meelelahutus ehk siis Näosaate-õhtu on juba ka televaatajatele saanud oodatud sündmuseks," sõnab Luhats. 

Kuldse hooaja osalejad on juba praegu asunud usinasti harjutama. "Ma tsiteeriksin siin ühte Kuldse hooaja osalejat, kelle sõnul kogu see protsess oli eelmisel korral täiesti hullumeelne ja lahe iseenese pidev proovilepanek ja ületamine. "See oli fun selle kõige paremas mõttes, aga ikkagi oli veidike hirm ka, kas saan selle või teise etteastega hakkama. Nüüd, mõned aastad hiljem, vaatan, et kus nüüd alles lajataks ja paneks pöörast.”," kommenteerib Luhats. 

Hea lugeja, keda sina näosaate kuldses hooajas näha tahaksid? Anna oma eelistustest kommentaarides teada või osale meie küsitluses!

63 KOMMENTAARI

o
oi 16. august 2018, 17:17
Tanel Padar ja Sepo Seeman kindlast, Koit Toome ja Raivo E. Tamm, Ott Lepland ja Märt Müürisepp
Need kindlasti, ülejäänud vahet pole
l
Ly 12. august 2018, 18:05
Venelaste näosaade on väga hea,meie oma on venelaste hale vari.
Loe kõiki (63)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee