Tele

Karl-Erik Taukar hakkab uues telesaates tuntud staaride suhteid lahkama (19)

Keit Paju, 13. august 2018 09:00
Karl-Erik Taukar astub sel sügisel taas saatejuhikingadesse. Seekord hakkab ta lahkama tuntud ja armastatud staarpaaride eraelu.Foto: TV3
Karl-Erik Taukari juhitud „Tunnen sind läbi ja lõhki“ on uus Eesti omaformaadil põhinev lõbus koguperesaade, mis avab tuntud ja armastatud staaride ning nende elukaaslaste suhet uues valguses.

Igas saates osaleb kolm püsisuhtes tuntud inimeste paari, kes võistlevad erinevates lustakates mänguvoorudes, mis lisaks kaasahaaravale mängule avavad paaride omavahelist suhet. Võitjapaar pääseb finaalvooru, milles vaataja saab tuntud inimestest paaride igapäevaelu kohta teada toredaid fakte.

Finaalvooru pääsenud paaril on õigesti vastates võimalik võita raha, mis annetatakse heategevuseks. „Tunnen sind läbi ja lõhki“ on Eesti esimene interaktiivne telesaade, millele valmib oma mobiilirakendus, kus vaataja saab mänge reaalajas kodus kaasa mängida.  

„Karl-Erik Taukar üllatab vaatajaid sel sügisel saatega, mida võib pidada nii mänguks kui ka vestlussaateks. Igal nädalal on tal külas tuntud inimesed koos oma partneriga, kes koos lahendavad lõbusaid ülesandeid ning lisaks saavad vaatajad veel kodus koos nendega kaasagi mängida,“ sõnas produtsent Kaupo Karelson.  

„Tunnen sind läbi ja lõhki“ jõuab TV3 ekraanile juba sügisel!

Samal teemal

28.09.2018
TV3 FOTOD JA VIDEO | Karl-Erik Taukari uus saade stardib juba täna õhtul!
21.09.2018
TV3 VIDEO | Vaata, mis hakkab toimuma Karl-Erik Taukari uues telesaates
02.08.2018
PÕNEV! Karl-Erik Taukar hakkab sügisel uut salapärast saadet juhtima