Inimesed

OHTLIK SÕIT! Kaja Kallas jalgrattaga Tallinna kesklinnas: kaks korda oli tunne, et nüüd jään alla! (29)

Ohtuleht.ee, 8. august 2018 11:13
Kaja KallasFoto: Teet Malsroos
Europarlamendi liige Kaja Kallas sai tunda, mida tähendavad Tallinna teed jalgrattaga liiklejale. Naine jagab enda värsket kogemust Instagrami vahendusel ning küsib inimestelt nõu, kuidas Tallinna kesklinna jalgrattaga läbida?

"Tulin täna rattaga tööle. Käed siiani värisevad. Kaks korda oli tunne, et nüüd jään alla, paar korda hüppas käekott äärekivi kõrguse tôttu peaaegu korvist välja," kirjutab Kallas enda värsketest läbielamistest Tallinna kesklinna tänavatel.

Samal teemal

Mitmed sõbrad ja tuttavad on Kajale andnud pildi juures ka nõu. Näiteks erakonnakaaslane Yoko Alender soovitab lihtsalt praktiseerida, harjutamine teeb ju meistriks. "Aegamööda leiab marsruudi, mis on kõige vähem halb," jagab Yoko head nõu. "Hea, kui varvas rattaseljas alati maha ulatub. Ja kujutle nüüd veel, et tahaksid ka lapse rattatoolis lasteaeda viia enne, või pisut vanema omapäi ratta seljas kooli saata... Alles siis kui seda viimast rahuliku südamega saaks, võiks öelda, et tehtud," kirjutab Yoko.

Kallasele on ka soovitatud kõrgetest teeäärtest hoiduda ja võimalusel ratta seljast maha tulla. Üks sõber jagab soovitust käekott praktilisema seljakoti vastu vahetada. "Eks see kesklinnas liikumine on "vahva" ellujäämisretk," lisab Kaja sõber humoorika kommentaari. "Aga muus osas pole vast muud teha kui olla tähelepanelik ja rahulik."

Samal teemal

31.07.2018
Sügisel abielluv Kaja Kallas: oma perekonnanime jätan ma alles
19.07.2018
Kaja Kallas sattus lapsega haiglasse: eile tore suvepäev, täna Tartu Ülikooli lastehaiglas
12.06.2018
Kaja Kallas: väita, et parempoolsed vihkavad vene emakeelega inimesi, on sulaselge vale ja viha õhutamine
08.06.2018
FOTOD | Kaja Kallas pakkis Brüsselis asjad kokku ja sai kingiks kummipardid