Inimesed

KOMMENTAATORID MARUS: hertsoginna Meghan välgutas meelega ihupesu! (20)

Ohtuleht.ee, 7. august 2018 13:30
Hertsoginna Meghan Daisy Jenksi ja Charlie van Straubenzee pulmas. Foto: VIDA PRESS
Meghan Markle sai eelmisel laupäeval 37aastaseks, kuid tähtsa päeva veetis ta hoopis pulmas. Vastse Sussexi hertsoginna välimus on aga paljudel kondiks hambus.

Prints Harry hurmav abikaasa kandis Harry sõbra Charlie von Straubenzee ja Daisy Jenksi pulmas šikki Club Monaco kleiti, Aquazzura kingi ja Philip Treacy kübarat.

Mitmed kommentaatorid heidavad talle siiski ette matuselikult tumedat üldmuljet - ent märksa rohkem on neid, keda Meghani väike äpardus tuld ja tõrva printsima pani.

Nimelt paljastas tuulehoog korraks hertsoginna musta pitsrinnahoidja. Paljud on veendunud, et Meghan rikkus kuninglikku etiketti meelega. Endine näitlejanna olla teadlikult pluusinööbi lahti jätnud, et ilmarahvas tema seksikat ihupesu näeks.

"Meghan astus esile tumedas rõivas, nagu läheks matusele, ja kas ta välgutas meelega kaamerate ees oma rinnahoidjat? Pruut, 27, ja peig, 30, näevad noored ja nunnud välja, aga Meghan tõmbas tahtliku rõivaviperusega kogu tähelepanu enese peale," kirjutab üks kuri kommentaator.

Samal teemal

27.08.2018
Prints Harry ja hertsoginna Meghan said perelisa
22.08.2018
See on kindel märk prints Harry abikaasa Meghani lapseootusest!
11.08.2018
LÄBI! Hertsoginna Meghan katkestas suhted isaga lõplikult
01.08.2018
THOMAS MARKLE: „Meghanil oleks vist kergem, kui oleksin surnud ...“