Müstika

PÄEVAHOROSKOOP: pühapäev, 12. august 

Astroloog Maria Angel, 11. august 2018, 22:22
 PantherMedia/Scanpix
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Saad natukene vabamalt hingata. Tegutse pigem üksinda, vaja on oma mõtteid korrastada. Õhtupoole võiksid kohtuda sõpradega – ühine sportlik ettevõtmine taastab kaotatud jõuvarud.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Mõtted võivad tahes tahtmata tööteemadele hüpata. On palju asju, mida ei jõudnud eelnenud nädala sündmuste keerises selgeks mõelda, nüüd need loksuvad su peas tasapisi paika.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Näed, et sama asja kohta on erinevaid teooriaid ja tihtipeale on need risti vastukäivad. Pead ise järeldusele jõudma, millest juhinduda ja mis kõrvale heita.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Alusta tegutsemist nende ülesannete täitmisest, millega on karjuvalt kiire. Ehkki hommikul ei pruugi kõik kiiresti sujuda, tõuseb tempo päeva edenedes ning õhtuks peaksid küll rahule jääma.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Hästi palju on abi toetavast partnerist, kes tõmbab sind käima ka juhul, kui ise parema meelega nurgas edasi mossitaksid.

Neitsi
23. august – 22. september

Igapäevased ülesanded ei tohiks sinu jaoks väga igavad tunduda. Leiad igas väikeses eesmärgis enda jaoks mingi iva, mis annab jõudu edasi püüdlemiseks.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Ole heas mõttes enesekeskne – kuula oma sisehäält, mõtle, kuidas on sinu arvates parem asju ajada. Sul võib olla infot, mida enesekindlamatel kaaslastel ei ole.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Hästi palju on kasu koduste toetusest ja abist. Õhtupoole võib tekkida häid mõtteid rahaasjade kiireks ja kavalaks korraldamiseks.

Ambur
22. november – 21. detsember

Võib-olla oled juba eelnevail päevil kuulda saanud mitmest huvitavast ideest, ent nüüd hakkab mõte jooksma, kuidas ideid ka ellu viia.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Pinged lahtuvad aegamööda, maad võtab igapäevane rutiin. Peab ütlema, et see tundub sulle isegi mõnus ja turvaline.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Õhus on omajagu, ent mitte ülemäära rahutust ja tegutsemistahet. Vaevalt sulle korda läheb, mida teised arvavad. Ometi võiks õhtupoole sõpradega kohtuda – võite jõuda huvitavatele järeldustele.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Nädal on olnud pingeline ja kirev, hakkad tasapisi sellest toibuma. Sul on vajadus toimunut tagantjärele analüüsida, et asjast selget sotti saada.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Lõvi! Varem tehtust sõltub, kas sul on hea igapäevakohustusi täita või tunned vajadust olukorra põhjalikuks muutmiseks. Terav mõistus, julgus ja uuendusmeelsus viivad sind edasi. Jõudu on sul palju, suuna see eelkõige töösse. Ole kolleegidega taktitundeline. Armuasjad ja perekondlik suhtlus sujuvad suuremate tõrgeteta.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee