Inimesed

USKUMATU ARMULUGU: Angeelia Maasiku ja Mick Pedaja silmapilksest armumisest alguse saanud hingesugulus vormistati augustikuu esimesel päeval ametlikuks abieluks

Lauljatar Angeelia maagilisest pulmast Mick Pedajaga: “See oli ilus maine õnnistamine selle üle, mis tegelikult vaimsel tasandil juba aset leidnud.” (6)

Keit Paju, 6. august 2018, 16:50
Mick Pedaja ja Angeelia Maasiku pulmFoto: Siiri Kumari/ Instagram: nordvinter
Rohkem haldjaid kui tavapäraseid inimesi meenutavad muusikud ning lauljad Mick Pedaja ja Angeelia Maasik abiellusid 1. augustil. “Pulm toimus sügaval metsas hüttide keskel. Meile lähedased ja kallid inimesed jagasid seda erilist päeva meiega. Leidis aset seik, kus õnnistuste jagamise lõppedes istusid inimesed veel ringis ning äkitselt kaks suurt kulli saabusid me kohale tiirutama. Selle tunnistajateks said kõik kohalolijad. Oli tõesti maagiline ja soe olemine,” meenutab imeilusat päeva Angeelia, kes kannab nüüdsest perekonnanime Pedaja.

Kuupäev 1. august 2018 sai valitud Angeelia sõnul südamehääle järgi. “August on väga ilus ja võluv kuu ning sümboolselt 1 liigub kokku 8-ga ehk ühtsus põimub igavikku...(1.8.18). Selle tähendus kõnetas mind selliselt alles mõni aeg pärast kuupäeva valikut,” selgitab neiu. 

Kõigi Õhtulehe paberlehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

4. august 2018, 12:10
FOTOD | Armastus on imeline: äsja abiellunud Angeelia ja Mick Pedaja jagavad kauneid kaadreid elu tähtsaimast päevast
2. august 2018, 16:10
ÕNNE JA RÕÕMU! Muusikud Mick Pedaja ja Angeelia Maasik abiellusid
7. juuni 2018, 09:38
VIDEO | Unenäoliselt müstiline: Mick Pedaja avaldas uue singli
24. detsember 2017, 17:18
VIDEO | Mõnus kõrvapai - Angeelia lummav "Gift"

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee