Tele

USA šerif tunnistas „Borati“ tähele, et laseks Trumpil endale suuseksi teha (2)

Ohtuleht.ee, 6. august 2018, 12:00
Joe ArpaioFoto: Reuters/Scanpix
Sacha Baron Coheni uus telesari "Who is America?" ("Kes on Ameerika?") on avalikkuse ette paisanud juba hulga piinlikke juhtumeid.

"Borati" täht on oma ümberkehastumisega vedanud ninapidi mitmeid väärikaid poliitikategelasi - kongresmenid on takka kiitnud väikelaste relvastamist, ühe osariigi senaator tõmbas kaamera ees püksid maha ja karjus sõna "nigger". Uusimas osas suutis Cohen panna Arizona senaatoriks püüdleva kõmulise šerifi Joe Arpaio ütlema, et võtaks Donald Trumpilt suuseksi vastu.

Koomik kehastub selles segmendis YouTube'i staariks nimega OMGWhizzBoyOMG. Ta uurib Arpaiolt, kas Trump on eales "kuldvihma" all käinud.

Veidi segaduses Arpaio vastab: "See ei üllataks mind."

Seepeale küsib: "Kui Donald Trump teile pärast seda helistaks ja ütleks: "Šerif Joe, ma tahan teile vapustavat suukat teha", ütleksite te jah?"

"Ma võib-olla pean jah ütlema," kõlab Arpaio vastus. 

Arizona osariigis Maricopa maakonnas tegutsev Arpaio oli aastaid tuntud USA kõige karmima šerifina, keda süüdistati rassismis,  vangide hoidmises ebainimlikes telklinnakutes, vägistamisjuhtumite ignoreerimises jms. Ta mõisteti süüdi kohtuvõimu solvamises, kuid president Trump andis talle armu. 

Samal teemal

13. september 2020, 14:00
Borat on tagasi! Uus film on juba purgis
29. juuni 2020, 12:11
VIDEO | „Borati“ täht tungis rassistliku kantrilauljana USA konservatiivide üritusele
14. juuli 2015, 11:41
Hobusega vahekorda astuda soovinud mees arreteeriti
13. detsember 2007, 14:42
Napsisena rooli istumine toob kaasa roosa aluspesu kandmise

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee