Inimesed

Mida teha, et kuum suvearmastus jääks püsima? (5)

Kaire Kenk, 4. august 2018 00:01
Foto: PantherMedia / Scanpix

Suvel, pika rannapuhkuse ajal, festivale ja kontserte külastades oleme hingelt vabamad ja tegudelt spontaansemad. Armume kergemini ja oleme altimad ka lühiajalistele suhetele. Mida aga ette võtta, kui sumedas suveöös kohatud kaunis võõras tundub see kõige õigem ning mõtled temale ööd ja päevad? Kuidas toimida, et suveromanss ka sügise ja miks mitte talvegi üle elaks?

„Tutvusin oma praeguse elukaaslase Markusega mullu juunis Rammsteini kontserdil,“ jutustab Marit (35). „See on minu ülikooliaegne absoluutne lemmikbänd ja mul polnud mitte kellegagi minna! Läksin siis üksinda, aga ega see eriti hea mõte polnud. Vaatasin kõiki neid lõbusaid sõpruskondi ja tundsin end väga üksikuna. Minu kõrval seisnud noor mees komistas mulle otsa, vabandas viisakalt. Hakkasime rääkima, ta oli tulnud koos paari sõbraga, aga minu seltskond huvitas teda rohkem. Mul oli nii hea meel vestluskaaslase üle, et ma ei pannud tähelegi tema veidrat nahkvesti,“ muigab naine.

„Jalutasime koos koju, õnneks elasime mõlemad toona kesklinnas. Ja juba järgmisel päeval saime linnas kokku, läksime kinno ja kohvikusse. Ülejärgmiseks õhtuks kutsus ta mind endaga ujuma. Nii see läks. Tal oli pea igaks õhtuks minu jaoks mingi väike lihtne meelelahutus välja mõeldud, kas või tema sõprade juures muusika kuulamine. Ja ma pole eales nii palju vabaõhuetendustel käinud kui mullu juulis-augustis!“ õhkab Marit.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

04.11.2018
Pole ikka veel unistuste printsi leidnud? Võibolla oled teinud just selle vea!
08.09.2018
Kas jätkata kooselu või minna lahku? Kuidas küll otsustada?
05.08.2017
Suvine kõrvalehüpe – kerge flirt või tõsine petmine?
29.05.2013
5 nippi suveromansi leidmiseks ja nautimiseks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee