Inimesed

Välismaa staarid teevad pärast sünnitust karmi trenni ja peavad dieeti, eesti kuulsad emad lasevad kehal puhata

Eesti kuulsad emad: esikohal pole see, kuidas keha välja näeb, vaid mida kõike see teha suudab (22)

Liisa Mugra, 3. august 2018, 00:01
RAHULIKULT: “Olin pärast sünnitust kergem kui enne,” naljatleb toidublogija ja kokk Ragne Värk, kes ei kiida karme saleduskuure heaks.Foto: Hele-Mai Alamaa / Pere ja Kodu

“Sõin ja tegin trenni samamoodi edasi nagu enne rasedust,“ meenutab eelmise aasta lõpus lapse saanud moekunstnik ja stilist Karolin Kuusik, kuidas ta sai pärast sünnitust vormi tagasi. „Veidi trenni ja toitumise jälgimist, aga mingeid ekstreemseid asju ma ei teinud. Esikohal pole see, kuidas keha välja näeb, vaid mida kõike see teha suudab.”

Laulja Brigita Murutar, kes tõi mullu oktoobris ilmale esiklapse, väikse tüdruku Loore, näitab sotsiaalmeedias julgelt oma suurepärast figuuri. Ehkki võiks arvata, et ta on pidanud imedieete, pole see nii. “Kohe kindlasti mitte,” räägib ta. “Ma ei pidanud enne rasedustki kunagi dieeti ja ei kavatse seda ka nüüd teha,” peab Brigita kiivat toitumise jälgimist natuke naljakaks. “Pärast sünnitust oli laps esikohal. Mul polnud aega mõelda sellele, kuidas kiiresti tagasi vormi saada.” Ainuke trenn oli sel ajal lapsega tegelemine. “Jalutasin tohutult palju.”

 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

30. august 2019, 08:20
Egle Eller-Nabi: kahekesi aega on meil Heikiga vähe
13. detsember 2018, 06:00
VALMISTA SUPERJOOK! Puhasta sellega keha ja kiirenda ainevahetust
10. oktoober 2018, 20:30
Sandra Vabarna reisis kolmekuuse pojaga Jaapanisse!
24. august 2018, 11:52
Sandra ja Jalmar Vabarna panid pisipojale kauni nime

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee