Johnny Depp ja Amber HeardFoto: Reuters/Scanpix
Ohtuleht.ee 1. august 2018 16:49
Johnny Depp väidab kohtupabereis, et abikaasa Amber Heard oli teda 2016. aasta kevadel kaks korda rusikaga näkku löönud.

Deppi väitel sai ta oma toonaselt abikaasalt rusikahoobid näkku, kuna oli Amberi sünnipäevapeole hilinenud. Seni on hoopis Amber oma eksmeest vägivallas ning telefoniga näkku viskamises süüdistanud ning vermeis näoga ka avalikkuse ette ilmunud.

55aastane Hollywoodi tuus tegi skandaalse väite seoses laimuprotsessiga ajalehe The Sun vastu. Depp kaebas Briti kõmulehe tänavu kevadel kohtusse, sest selle veergudel oli teda naisepeksjaks nimetatud.

Ühtlasi kritiseeris The Sun seda, et väidetavale vägivallatsejale Deppile oli antud roll Harry Potteri sõsarsaagas "Fantastilised elukad".

Samal teemal

Kommentaarid  (3)

roy 2. august 2018 17:11
ysna selge et deppil on oigus, mina olen elus näinud nt naiste vägivalda kordades rohkem kui meeste oma, seda nii vaimselt kui fyysiliselt, aga sellest ei taheta väga rääkida, meestel on piinlik ja naistel on vaja manipuleerida, et kannatajarollist kasu loigata
Kaie 2. august 2018 13:21
Depp tuli mulle teismelise eas kallale, kusjuures ma olin lausa selili maas, selle eest, et ma väitsin ta liiga pehmo olevat mereröövliks. Istusime õues, pika söögilaua taga ja siis läks lausa lööminguks.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS