Davina McCallFoto: PA Wire/PA Images
Ohtuleht.ee 30. juuli 2018 15:36
Briti telesaatejuht Davina McCall avaldas sotsiaalmeedias oma bikiinifoto, tõestamaks endale, et ka 50aastane naine võib trimmis olla ja napis riietuses poseerida. Kuid kolme lapse ema sissekannet tabas tohutu kriitikatulv.

Davina oli pihtinud, et kartis 50. sünnipäeva lähenemisel, et ta on selles vanuses "kuivetunud, veidi katki, ebaoluline". Kuid teletähe süda täitus uhkusest, kui ta mõistis, et võib endiselt bikiine kanda. Seetõttu otsustas ta fotot ka oma fännidega jagada.

"Teen trenni, sest tahan, et saaksin öelda: olen 50 ja võin bikiine kanda."

Ent Daily Maili teatel on ligi 4000 inimest McCalli fotot kritiseerinud. Paljud süüdistavad teda halva eeskuju näitamises noortele tüdrukutele, koguni toitumishäirete tekke soodustamises – niivõrd kõhnuke on teletähe kogu. Lihastest aimuvat küll tubli jõutrenni, kuid kõhn nägu ja kondine rind andvat aimu nälgimisest. 

Seepeale avaldas McCall Sunday Timesis imestust, et üha enam istuvat eluviisi harrastavad britid mõnitavad peenikesi inimesi, kuid rasvunute kritiseerimise peale kortsutavad kulmu. 

Instagramis on ta sestsaadik mitu bikiiniselfit avaldanud, tõestamaks, et kriitika teda ei morjenda. 

Samal teemal

Kommentaarid  (20)

Mimoos 64a. 1. august 2018 15:47
Nägin 50 selt bikiinides palju parem välja, aga... olin vähemalt 10 kg raskem. Nägu oli mul lausa super sile ja jumekas. Selles vanuses pole nii sale enam ilus.
arvi 31. juuli 2018 11:01
Täitsa normaalne välimus. Ette heita võivad ainult kadedad ja muidu päikese poste saanud inimesed.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS