Tele

„Tudorite“ staar kukkus jälle jooma: „Mul on alkoholiallergia!“ 

Ohtuleht.ee, 30. juuli 2018 14:31
Jonathan Rhys Meyers perega. Foto: VIDA PRESS
"Tudorite" ja "Viikingite" täht Jonathan Rhys Meyers tabati lennukis oma abikaasa Maraga tülitsemas ning naist nende aastase poja silme all solvamas. Nüüd puistab aastaid viinakuradiga võidelnud näitleja endale tuhka pähe.

Meyers seletab Daily Mailile, et oli jälle jooma kukkunud ning selle pärast depressiooni sattunud. "Vastutan ise oma tegude eest ega saa teisi süüdistada."

Meyersi abikaasa seletab Instagramis, et Jonathan oli suutnud kaheksa kuud kaine püsida, kui lennukis leidis aset ebameeldiv intsident, mida mees nüüd südamest kahetseb.

"Käisime Lõuna-Ameerikas holistiliselt läbi töötamas just nimelt neidsamu vihahooge, mis selliseid episoode esile kutsuvad." Mara sõnul muutub Jonathan neil puhkudel hoopis teiseks inimeseks, kes oma tegude tagajärgi ei mõista. "Mingit tüli ei olnud, palusin tal vaid e-sigaret kustutada, nagu stjuardess oli minult palunud."

Meyers väidab, et ta ei kannata mitte alkoholismi, vaid joomaprobleemi all. "Ma pole tõesti alkohoolik, ma olen alkoholi suhtes allergiline," väidab ta. Endine seksisümbol ("Velvet Goldmine", Tribla nagu Beckham", "Matšpall") kinnitab, et talle isegi ei maitse naps. Aga kui ta jooma hakkab, on tagajärjed hirmsad.

"Ma ei vaja kunagi drinki. Ma ei igatse seda," kinnitab näitleja, kes on joobnuna lennujaamas vahi alla võetud nii 2007. kui ka 2011.aastal.

Samal teemal

08.08.2018
EESTIS JUUAKSE, ET JÄÄDA PURJU. Kas alkohol on mõjutanud ka sinu tervist?
12.09.2017
Lapse kaotanud „Tudorite" täht hakkas südamevalust taas jooma
05.01.2017
Alkoholismiga võitlev "Tudorite" täht sai isaks
13.12.2016
Kas varsti sündiv beebi aitab "Tudorite" tähel viinakuradit seljatada?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee