Saund

Hobidiskor Marta Vaarik: "Pidu on olnud minu elu osa väga pikka aega.“  (30)

Jaanus Kulli, 28. juuli 2018 00:03
INSPIREERIV PLUUS: „See Aldo Järvsoo kujundatud pluus on vaibi aegadest minu kätte jäänud, leidsin selle  täna maakodu kapist,“ ütleb Marta Vaarik, kes puhkab pildil Pivarootsis oma suvekodus. „Nüüd enam pole ma selles kostüümis DJna laval käinud, aga mõtlen, et võiks kunagi uuesti minna.“Foto: Teet Malsroos
„See on tohutult võimas tunne, kui sa justkui oma võngetega inimesi tantsuplatsil liigutad, kui sa omatahtsi muusikat valides justkui mängid teiste keelte peal. Võimas! Sest muusika on kuidagi totaalne,“ õhkab hobidiskor Marta Vaarik ning lubab naerdes kuni surmani kahe käe küüntega oma hobist kinni hoida.

Eesti Kunstiakadeemias maali erialal bakalaureusekraadi omandanud ja veel aasta magistrantuuris fotograafiat tudeeriva („sest mulle tundub, et fotoosakond on vabade kunstide aladest kõige moodsam ja kontseptuaalsem“) Marta esimesed kokkupuuted ööklubide maailmaga jäävad sajandi algusse, kui ta oli alles 16aastane. „See oli aeg, kui Liival ladudes toimusid reivid nimega „Vibe“. Esimene pidudesari, mida ma ise korraldasin, toimus aga ööklubis Nightman,“ meenutab Marta. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

18.03.2019
VIDEOINTERVJUU | Marta Vaarik: "See oli suur trauma, kui ma lavakasse sisse ei saanud. Mu isa polnud pärast seda enam ebausklik."
24.10.2018
Tõnu Kõrvits: „Kui teised heliloojad kuulevad, et olen hobidiskor, lähevad silmad imestusest suureks.“
08.09.2018
Marta Vaarik alustas uues ametis
09.07.2018
FOTOD | KOLI SISSE! Marta Vaarik üürib välja enda poissmehekorteri