Inimesed

Heath Ledgeri tütre ema Michelle Williams abiellus leskmehega (1)

Ohtuleht.ee, 28. juuli 2018, 11:00
Michelle WilliamsFoto: Reuters/Scanpix
Hollywoodi täht Michelle Williams on salamisi abiellunud indimuusik Phil Elverumiga. Neid ühendab traagika: Michelle'i tütre isa Heath Ledger suri kümme aastat tagasi ravimite üledoseerimisse, Phili abikaasa ja pisitütre ema Genevieve 2016. aastal kõhunäärmevähki.

USA meedia teatel pidas paar juuli algul pulmi New Yorgi lähistel asuva Adirondacki mäestiku  jalamil. Pole teada, millal 12aastase Matilda ema ja kolmeaastase Agathe isa armusuhe alguse sai. Väidetavalt tutvusid Michelle (37) ning ansamblist The Microphones ja projektist Mount Eerie tuntud Phil (40) ühiste sõprade kaudu. Alles tänavu jaanuaris olid kõmuväljaanded sahistanud, et Michelle on kihlasõrmuse sõrme saanud finantsspetsialist Andrew Youmansilt.

Oma privaatsust rangelt kaitsev näitlejanna on Vanity Fairile avameelitsenud, et Phil õhutab temas vabadustunnet. "Tahan elada kogu oma elu nii, nagu ta mind armastab. Näen vaeva, et end hetkes vabana tunda. Kasvatan Matildat nii, et ta tunneks vabadust olla tema ise. Viimaks armastab mind inimene, kes paneb mind vabana tundma."

Williams ja Ledger läksid lahku umbes pool aastat enne mehe surma, kui tütar oli kahene. Väidetavalt oli Michelle kaotanud lootuse elukaaslast uimasti- ja ravimisõltuvusest võõrutada. 

Samal teemal

4. aprill 2019, 12:11
KURB AASTAPÄEV: Heath Ledger saanuks täna 40
23. jaanuar 2018, 12:00
Naomi Watts mälestas oma kunagist kallimat Heath Ledgerit liigutava sõnavõtuga
22. jaanuar 2018, 08:40
Heath Ledgeri surmast täitub täna 10 aastat
20. jaanuar 2018, 13:30
Michelle Williams on salaja kihlunud?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee