Inimesed

Rolling Stonesi legendaarne seelikukütt Mick Jagger tähistas eile 75. sünnipäeva

„Mick Jagger on nagu seksivampiir. Ta ei suuda olla truu!“ (16)

Triin Tael, 27. juuli 2018 00:01
NAISTEMEES JAGGER: Oma vahepealsele armukesele, hilisemale Prantsuse presidendiprouale Carla Brunile praalinud Mick, et ta on armurõõme jaganud 4000 naisega.Foto: Sean Hansford
„Mick on nagu seksivampiir,“ väidab psühhoterapeut Natasha Terry, kel oli muusikamaailma kurikuulsaima naistemehe Mick Jaggeriga põgus armusuhe. „Ta ei suuda olla truu. Mick peab saama rahulduse sellest, et magatab paljusid naisi korraga.“ Oma vahepealsele armukesele, hilisemale Prantsuse presidendiprouale Carla Brunile praalinud Mick, et ta on armurõõme jaganud 4000 naisega. Kuid see oli alles 1990. aastate algul!

Poolteist aastat tagasi sünnitas Mickist 43 aastat noorem baleriin Melanie Hamrick rokkarile tema kaheksanda lapse, poja, kes sai uhke nime Deveraux Octavian Basil. Selleks ajaks oli Mick juba viiekordne vanaisa ning tal oli üks lapselapselaps. Kuid noor ja kaunis kallim ei suutnud Jaggerile päitseid pähe panna. Mullu nähti teda kudrutamas 22aastase kauni filmiprodutsendiga. „Seks eri naistega tekitab Mickis noorusliku tunde ja annab talle energiat,“ on Natasha Terry veendunud. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

20.06.2019
Alaealistega seksinud ja pidutsenud Elvist tabaks tänapäeval ilmselt Jacksoni ja Spacey saatus
30.03.2019
Jagger mälestab viis aastat tagasi vabasurma läinud elukaaslast
01.03.2019
FÄNNID MURES: Mick Jaggerit tabas salapärane tervisehäda
03.00.2019
Jaggeri eksnaine naudib rannamõnusid 87aastase Rupert Murdochiga