Inimesed

Salapärane räppar Nublu andis oma panuse vähiravifondile 

Terttu Jazepov, 26. juuli 2018 12:06
Nublu laulu pealkirjaga särkFoto: Facebook.com/mialeela
Hiljuti jõudis meediasse uudis, et disainerid stuudiost "Bless This Mess" on müügile paisanud särgid, mille peal ilutseb Nublu suurima hiti pealkiri "Mina ka". Kuna neiud oma plaani Nubluga eelnevalt läbi ei rääkinud, tekitas see osades inimestes pahameelt. Nüüdseks on olukord aga lahenenud.

Muusik Joosep Järvesaar võrdles firma teguviisi kuriteoga. "Kettasse ajab kuidagi, et nii nahhaalselt kooritakse artisti edu pealt plekki oma taskusse," kirjutas ta oma kommentaaris.

Samal teemal

Nublu andis oma kommentaari Kroonikale, milles soovitas tüdrukutel protsendi tulust annetada hoopis vähiravifondile. "Keegi neist minuga eelnevalt ühendust ei võtnud, aga mis siis, suvel ei jõuagi kõigiga ühendust võtta. Kui nad tunnevad, et mingi protsent müügitulust võiks mulle kuuluda, siis saatku see hoopis vähiravifondi! Täpsem info: https://kingitudelu.ee/annetajale. Olge mõnusad!" 

Nüüdseks on neiud räppari nõu kuulda võtnud ja jagavad Facebooki kontol postitust, kus kirjutavad, et annetavad kogu särkidelt saadud tulu vähiravifondile.

Samal teemal

03.07.2018
Eile YouTube'ist eemaldatud Nublu remiks ansambli Öed loost ilmub Spotifys
03.07.2018
KUULA | Jorise kaasa! Räppar Nublu avaldas uue singli „Öölaps“
02.07.2018
Nublu kaver Ödede loost võeti YouTube'ist maha
28.06.2018
"Nublu fenomen on eneseiroonia – ajal, kui kõigil on tõsisest maailmast villand."