Inimesed

AASTAID VÕITLUST ENESEHÄVITUSTUNGIGA: mis võis viia Demi Lovato heroiini üledoosini? (3)

Triin Tael, 26. juuli 2018 00:01
JÄLLE PÕHJAS: Demi Lovato tähistas tänavu märtsis kuuenda aasta täitumist kaine elu algusest – ta oli aastaid maadelnud alkoholi- ja uimastisõltuvuse ning enesevigastamise ja buliimiaga. Kuid juunis avaldatud uues laulus „Sober“ pihtis ta, et on jälle libastunud. Kuu aega hiljem järgnes üledoos.Foto: VIDA PRESS
Tagantjärele tundub see tähendusrikas. Demi Lovato unustas pühapäevasel kontserdil oma uue laulu „Sober“ sõnad, mis räägivad sellest, kuidas ta on pärast aastatepikkust kainust jälle meelemürkide küüsi sattunud. Teisipäeva hommikul sai maast madalast enesehävitustungiga võidelnud lauljatar oma kodus väidetavalt heroiini üledoosi.

„Emme, anna andeks, ma pole enam kaine. Ja issi, palun andesta need dringid, mis ma põrandale ajasin. Teadmiseks neile, kes pole mind hüljanud – me oleme varemgi selles seisus olnud. Andke andeks, ma pole enam kaine,“ pidanuks Demi (25) pühapäeval California publikule laulma. Kuid sõnad ei tulnud üle superstaari huulte. Ta vaatas pisarsilmil publikule otsa. Fännid kannustasid Demit hõisete ja viledega, tema aga vaikis trööstitult... ja hakkas lõpuks naerma: „Kurat, sõnad läksid meelest!“ Kõik oli taas hästi. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

20.09.2018
Demi Lovato ema avab viimaks suu: „Me ei teadnud, kas ta jääb ellu.“
14.08.2018
Demi Lovato jääb üledoosi järel võõrutusravile mitmeks kuuks
12.08.2018
Üledoosist kosuv Demi Lovato jätab turnee ära
07.08.2018
Üledoosi saanud Demi Lovato suundus võõrutusravile