Inimesed

AASTAID VÕITLUST ENESEHÄVITUSTUNGIGA: mis võis viia Demi Lovato heroiini üledoosini? (3)

Triin Tael, 26. juuli 2018, 00:01
JÄLLE PÕHJAS: Demi Lovato tähistas tänavu märtsis kuuenda aasta täitumist kaine elu algusest – ta oli aastaid maadelnud alkoholi- ja uimastisõltuvuse ning enesevigastamise ja buliimiaga. Kuid juunis avaldatud uues laulus „Sober“ pihtis ta, et on jälle libastunud. Kuu aega hiljem järgnes üledoos.Foto: VIDA PRESS

Tagantjärele tundub see tähendusrikas. Demi Lovato unustas pühapäevasel kontserdil oma uue laulu „Sober“ sõnad, mis räägivad sellest, kuidas ta on pärast aastatepikkust kainust jälle meelemürkide küüsi sattunud. Teisipäeva hommikul sai maast madalast enesehävitustungiga võidelnud lauljatar oma kodus väidetavalt heroiini üledoosi.

„Emme, anna andeks, ma pole enam kaine. Ja issi, palun andesta need dringid, mis ma põrandale ajasin. Teadmiseks neile, kes pole mind hüljanud – me oleme varemgi selles seisus olnud. Andke andeks, ma pole enam kaine,“ pidanuks Demi (25) pühapäeval California publikule laulma. Kuid sõnad ei tulnud üle superstaari huulte. Ta vaatas pisarsilmil publikule otsa. Fännid kannustasid Demit hõisete ja viledega, tema aga vaikis trööstitult... ja hakkas lõpuks naerma: „Kurat, sõnad läksid meelest!“ Kõik oli taas hästi. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

20. september 2018, 13:05
Demi Lovato ema avab viimaks suu: „Me ei teadnud, kas ta jääb ellu.“
14. august 2018, 10:02
Demi Lovato jääb üledoosi järel võõrutusravile mitmeks kuuks
12. august 2018, 14:00
Üledoosist kosuv Demi Lovato jätab turnee ära
7. august 2018, 11:30
Üledoosi saanud Demi Lovato suundus võõrutusravile

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee