Inimesed

"West Side'i loo" täht Natalie Wood saanuks 20. juulil 80aastaseks

UURIJA: "Natalie Woodil olid kallaletungi ohvri vigastused!" 

Triin Tael, 24. juuli 2018 00:01
ENDINE LAPSTÄHT: Natalja Zahharenko nime all sündinud tüdruk polnud viienegi, kui ta alustas näitlejakarjääri. Pärast tütarde sündi mängis Natalie Wood harva kinolinal ja teleekraanil. Foto: VIDA PRESS
Kui Natalie Wood oli teismeline, ennustas mustlane tema emale: tütrest saab maailmakuulus näitleja, aga keegi nende perest leiab märja haua. Ennustus täituski: paaniliselt vett kartev „West Side'i loo“ täht uppus 43 aasta vanusena. Hollywoodi salapäraseim surmajuhtum võib viimaks leida lahenduse: uurija kinnitusel viitavad Natalie vigastused kallaletungile.

28. novembril 1981 purjetasid Natalie Wood ja tema näitlejast abikaasa Robert Wagner Californias Catalina saare lähedal. Jahtlaeval Splendour olid ka näitleja Christopher Walken, kes väntas koos Woodiga parajasti filmi „Ajutorm“, ja kapten Dennis Davern. Lapsnäitlejana alustanud ning filmidega „Põhjuseta mässaja“ ja „West Side'i lugu“ oma säravat talenti tõestanud Woodi surnukeha leidis järgmisel hommikul restoraniomanik, ja seda Splendourist ligi kahe kilomeetri kauguselt. Näitlejannal olid seljas vaid öösärk ja punane jope ning jalas sokid. Jahil olnud täispuhutava kummipaadi oli meri kaldale uhtunud. Emata jäid kaks tütart: seitsmeaastane Courtney ja Woodi eelmisest abielust pärit 11aastane Natasha.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

25.02.2018
Veendumus: Natalie Woodi tappis tema abikaasa
08.02.2018
Natalie Woodi surmas langeb kahtlus taas tema mehele
18.07.2013
Hollywoodi lahendamata saladused: filmitähtede müstilised surmajuhtumid
16.01.2013
Natalie Woodi peksti enne surma?