Saund

Soome melanhoolse rokkmuusika imelaps Poets of the Fall annab taas Eestis kontserdi 

Toimetas Katharina Toomemets, 20. juuli 2018, 10:08
Poets of the FallFoto: Promo
20. veebruaril annab klubis Rock Cafe kontserdi soomlaste melanhoolise rockmuusika üheks imelapseks tituleeritud Poets of the Fall. Bänd esines Maarjamaal ka 2012. aastal. 

2003. aastal Helsingis alguse saanud bändi Poets of the Fall moodustasid Marko Saaresto (vokaal, kitarr), Olli Tukiainen (kitarr) ja Markus "Captain" Kaarlonen (klahvpillid).

Oma stuudios valminud esimene lugu "Late Goodbye" leidis koha arvutimängu  "Max Payne 2" soundtrack'il. Samas sai loost ka esimene singel 2005. aasta alguses ilmunud debüütalbumilt "Signs of Life". Album tõusis Soome müügitabelis kohale number 1 ja bänd võitis hiljem parima debüütalbumi ja parima uue tulija auhinnad Emma galal.

 

Aasta hiljem ilmunud "Carnival of Rust" tõi bändile aga rahvusvahelise läbimurde, viies nad paljudele tuuridele ning tuues kaasa ohtralt tunnustust kriitikute poolt. Järgnesid albumid "Revolution Roulette" ja "Twilight Theater", mis lennutasid bändi järjest uutesse kõrgustesse - kontserdid Euroopas, Aasias ja USA-s.

Tänaseks päevaks on bänd välja andnud 7 täispikka albumit. Märtsis teatas bänd, et järjekorras kaheksas kauamängiv näeb ilmavalgust oktoobris ja saab kandma nime "Ultraviolet". Jaanuaris 2018 ilmus lugu "False Kings", mis annab aimu uue albumi suunast.

 

Samal teemal

20. veebruar 2019, 23:13
GALERII | Soome rokkbänd Poets of the Fall andis Tallinnas raju kontserdi
13. veebruar 2019, 12:54
Soome rokkbändi Poets of the Fall solist: filmisime oma muusikavideo Kolga mõisas, toas oli -26 kraadi
5. mai 2012, 10:42
GALERII: Poets Of The Fall esines Tallinnas
28. aprill 2012, 09:01
Poets Of The Fall korraldab tuuri lõpupeo Tallinnas

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee