Inimesed

KARDASHIANID PUUST JA PUNASEKS | Maailma võimsaim ja rikkaim teleperekond: kes nad on ja kuidas nad ratsa rikkaks said?  (9)

Katrin Pauts, 19. juuli 2018, 13:27
Kardashiani õed ja ema KrisFoto: instagram.com/khloekardashian

Realitistaar ei ole enam sõimusõna, realitistaar võib olla mõjuvõimas influencer (tõlkes „mõjutaja“), ta võib saada miljonäriks, varsti juba miljardäriks – Ameerika kuulsaima tõsielu-dünastia Kardashianide noorim võsu Kylie Jenner saavutas hiljuti tänu sotsiaalmeediale kõrge koha Forbesi rikaste edetabelis. Kardashianid võivad meeldida või mitte, aga üle ega ümber neist ei saa, sest nad ei ole kaugeltki kõigest klounid, vaid ulmeliselt edukas pereäri. Kes nad siis on? 

„Momager“ Kris Jenner

Ta on 56-aastane, teenib leiba produtsendi ja ärinaisena ning on Kardashianide klanni mõjuvõimsaim liige – pere kuulsuse arhitektina on Krisil otsustes kõige suurem sõnaõigus. Tal on oma produktsioonifirma, ta on olnud saatejuht ning kirjutanud raamatu. Krisi kindlates kätes on – loomulikult vahendustasu eest - kõigi tema laste rahaasjad. Sellele vihjabki talle ingliskeelses meedias külge kleebitud tiitel „momager“ ehk ema, kes on ka mänedžer.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

12. november 2019, 11:00
Caitlyn Jenner asub võistlema kuulsuste džunglisarjas
6. aprill 2019, 13:00
TEHKE JÄRELE! Kardashianide klanni matriarh alustab päeva kell 4.30
14. veebruar 2019, 15:37
Vaata, kui romantilise žestiga elukaaslane Kylie Jennerit üllatas!
15. detsember 2018, 14:00
Kanye: Drake ja Kylie Jenneri peika ähvardavad mind

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee