Inimesed

HELENI BEEBIBLOGI | Kui palju lapsega erinevatel üritustel käia? (12)

Helen Kõpp, 21. juuli 2018 12:00
Helen KõppFoto: Erakogu

Juba alguses ei jõudnud inimesed ära imestada, et mul nii rahulik laps on: „Ta on nii rahulik! Me kõik räägime siin kõva häälega ja tema lihtsalt magab ja sööb!“. Minu vastus sellele on: „Jah, ta ongi seltskonnas selline.“ Nii kui ma vaiksesse koju jõuan, ei saa ma teda sülest ära panna ning magamisest pole enam juttugi. Ning enamasti tegelengi ma lapsega täiesti üksi – seega tuleb leida rohkem seltskonda just lapse pärast.

Fakt on, et mida rohkem seltskonda ümberringi, seda rahulikum mu laps on. Ja selline sisetunne on mul enda lapse puhul algusest saati olnud. Mingi sisemine jõud sundis mind sünnitusmajas palju külalisi vastu võtma. Kuna kodus pole just eriti üldse rahvast, siis pole ka laps rahul – ta soovib olla ainult süles.

Nii et minu riietumised käivad äärmiselt kiiresti ja putru olen õppinud valmistama ühe käega, teises käes Carmen. Süües on laps ka enamasti minu kõrval, et saaksin ta kiiresti sülle võtta. Seega alustan ma iga päeva pingsa mõtlemisega, kuhu nüüd reisida ning kust leida piisavalt seltskonda. Ei tea, kas asi on selles, et liikusin rasedana ka väga palju inimeste seltskonnas ringi?

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

22.09.2018
HELENI BEEBIBLOGI | Mulle on looduse poolt antud väga piimarikkad rinnad, mida ma kogemata ülegi stimuleerisin
08.09.2018
HELENI BEEBIBLOGI | Raseduse lõpul keerasin autol turvapadja välja ja bassi vähemaks ning mu auto oli beebi jaoks valmis!
01.09.2018
HELENI BEEBIBLOGI | Oskan nüüd Carmeni nutu järgi täpselt öelda, mis tal viga või mida tal vaja on
25.08.2018
HELENI BEEBIBLOGI | Mõned inimesed avavad lapsega emale uksi, teised pahandavad: "Issand, miks ta niimoodi karjub?"

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee