Saund

Eesti metalbändiga liitus India teadlane (4)

Toimetas Terttu Jazepov, 18. juuli 2018 16:24
TankistFoto: Erakogu
Eestis otsekohese thrash metal'iga nime tegev Tankist värbas oma ridadesse India mehe, PhD Ashutosh Simha.

“Meil oli vaja uut kitarristi ning Ashu on loogiline valik – Tankisti muusika on pillil päris keeruline, iga mats ära ei mängiks,” ei lase bändi juhtfiguur ning asutajaliige Kevin Marks (20) rahulolu varjata.

Eelmisel aastal astus bändi ka uus trummar Simo Atso (17) ning aasta algul vahetus ansambli bassist, kelleks on nüüd Viljandi Kultuuriakadeemias helindust õppiv Margus Traumann (23). 

“Koosseisuvahetus lihtsalt juhtus. Eelmised liikmed alustasid oma teistlaadi projekte, tuult neile tiibadesse. Uut Tankisti aga ühendab kirg just ausa thrash metal'i vastu ning seda on tunda meie uues hingamises. Varem ongi meil olnud kas väga motiveeritud, kuid mitte nii head mängijad või tipptasemel pillimehed, kes polnud sellest konkreetsest žanrist innustatud. Nüüdses koosseisus on mõlemad head omadused igas liikmes,” ütleb sõna sekka bändi tegemisi algusest peale kõrvalt jälginud mänedžer ja kunstnik Fengarm.

Suve jooksul teeb Tankist kõvasti proovi, et raputada maha kaitseväeteenistusega tekkinud rooste ning valmistuda uue koosseisuga sügisesteks debüütalbumi "Unhuman" plaadiesitlusteks. Järgmine kontsert leiab aset 1. septembril Tallinnas värskes rokiklubis Barbar, kus astutakse üles peaesinejana.

Samal teemal

13.08.2018
Simo Atso: esimese bändi tegin viieaastasena