Inimesed

Küsimusi on oh kui palju, vastuseid aga teab vaid tuul

Eestimaa suurimad mõistatused ja lahendamata saladused 2018: kus on tšakra, kes on elutreener, mis imekoht on Orissaare?  (33)

Katrin Pauts, 14. juuli 2018 00:01
SALADUSED: Eesti meelelahutusmaailm üllatab oma müsteeriumitega.Foto: VIDA PRESS

Meie meelelahutusmaastik muutub aina põnevamaks – üks müsteerium ajab teist taga ja iga päev juhtub aina pöörasemaid asju. Miks ma seda kõike jälgin, jumal ise seda teab, igatahes pakuvad seltskonnarubriikide uudised mulle patust mõnu. Pean nentima, et kuigi olen krimikirjanik, käib Eesti elu müstika mul üle jõu, põnevusjutu lõpus aga peab alati olema õige vastus, muidu saab lugeja vihaseks. Otsin vastuseid ridade vahelt ja kaevan iseendas, mõne vastuse juba peaaegu leidsin.

Kas nad on päriselt olemas?

Ahah, Helen on rase? Juba sünnitas? Oh, ma ju tunnen teda ammu – näiteks oma sugulasi ma nii hästi ei tunnegi. Ta lapsel on isa ka? Kalvi-Kalle? Oot, tunnen ju tedagi. Midagi olen tema kohta igatahes lugenud. Brigitte Susanne Hunt seksib kolm korda päevas? Nimi on nii tuttav, ainult mida ta peale seksimise veel teinud on? Paljas Porgand? Oo, ka tema on mu vana tuttav! Aga kuidas neid tean? Mida see teadmine mulle annab? Info nende uutest peikadest ja meigikoti sisust voolab mulle peale uksest ja aknast, piisab vaid hommikul interneti avamisest. Mulle näib, et nad on mu elus olnud sama kaua kui Punamütsike ja Hunt Kriimsilm. Kas nad ehk ongi tegelased joonisfilmist või muinasjutust?

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

17.08.2018
FOTOD | Noored ja armunud: Brigitte Susanne Hunt tutvustab uut peikat
02.08.2018
KIRJANIK KATRIN PAUTS ON HÄDAS KOHALIKE AHISTAJATEGA: „Kutsusin klatšilevitajale, kes keeldus mu eravaldusest lahkumast, politsei.“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee