Eesti Iluduskuninganna ja Missis Estonia 2018 finalistidFoto: Viktor Burkivski
Anu Saagim 13. juuli 2018 17:00
Eesti Iluduskuninganna ja Missis Estonia 2018 finaalvõistlus toimub pühapäeval, 15. juulil Keila- Joa imekaunis lossis. 

Ettevalmistused finaaliks käivad osavõtjatega juba terve nädala Tantsugeeni stuudios, kus valmistutakse pingsalt mitmeks tähtsaks esinemiseks. Laupäeval toimub eelvõistlus ainult žüriile Kinkston Kingiagentuuri residentsis ja sealt saadud punktid moodustavad juba 50% lõpptulemusest. Nii Missid kui ka Missised näitavad oma sportlikku vormi, bikiinivormi, talenti ja läbivad vestlusvooru. Finaalis lisandub veel palju ilusat ja põnevat ka moekunstnike loomingu demonstreerimisel.

Eelvoorude käigus on tänaseks juba toimunud võistlejate arvu suhtes korrektuure ja finaalis astub lavale väljavalitud paremik. Õhtulehe lugejatel on võimalus esimesena tutvuda selle aasta Eesti Iluduskuninganna ja Missis Estonia finalistidega. 

Tänane pildigalerii toob teieni killukesi kavade harjutamisest. Vali oma lemmikfinalist!

Samal teemal

Kommentaarid  (6)

.... 15. juuli 2018 11:19
ei vali - SELLEL "võistlusel" ei ole minu lemmikuid kaunitare! Naisterahvana ei paku ka mingit huvi noore naise poolpaljas letile müügiks pakutud ihu. Missivõistluste sisu on tänapäevaks ammu kadunud ja sellist "debütantide balli" noorte piigade edukalt mehelepanekuks enam vaja ei ole. Sisuliselt on see nende noorte väärtushinnangute väärastamine ja isiksuste labastamine, mis ei sobi 21. sajandisse!
Naagu noored hobused 13. juuli 2018 21:41
Hindamiseks laadale toodud. NO EI OLE ILUSAD
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS