Inimesed

Kas oled ruutu emand, risti viis või jokker? Igal inimesel on oma eluteekaart (13)

Sirje Presnal, 13. juuli 2018 00:01
EI VÕI JAH? KÜSI KAARDILT! Šarmantse Prantsuse esoteeriku Guilhem Morera sõnul on kaardid otsuste tegemisel väärt suunanäitajad. „Nende käest saab väga kiired vastused,“ kinnitab ta. Foto: Robin Roots

„Tavalistes mängukaartides on peidus kogu inimese elu,“ ütleb esoteerikust kaardimeister Guilhem Morera, kelle sõnul ei jää 52 kaardiga laotud sünnikaart oma täpsuselt maha astroloogilisest sünnikaardist. „See võimaldab ühtviisi vaadata nii tulevikku kui ka minevikku,“ kinnitab kaardikunstnik.

Kohtun prantslasest kaardimeistri Guilhem Moreraga 13. kuupäeval ja reedel. Kui kaardipaki kotist välja õngitsen, pudeneb sealt poti äss. Midagi halvaendelisemat annab ette kujutada, üle tee jooksev must kass ongi veel puudu.

„Poti äss,“ Morera võtab lauale kukkunud kaardi kätte, „võib tähendada äkilist surma, näiteks keegi tulistab sind. Aga tegelikult on poti ässa tähendus märksa laiem kui surm – see on ka transformatsioon, äss on alati millegi uue algus. Ja poti äss on ka kõigi salateaduste sümbol.“

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

02.06.2018
VÄGEVAIMAD UFOPAIGAD: Kaiu rabas lendavad punased valguskerad, Häädemeestel hõljub "ingel" ja Kassaril on leitud lausa maandumisjälg!
18.05.2018
ŠAMAAN TIIT TERAS: tahad rahaõnne, paremat elukohta või last – ruunide abil saad need soovid täide viia
13.04.2018
Kirsti Valdstein-Timmer: ebaõnnest annavad märku hoopis teised asjad, kui kuraditosina nime kandvad reeded
13.04.2018
REEDE JA 13 NEEDUS: sasipundar folkloorist, ajaloost ja vanast heast ebausust

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee