Kirsti TimmerFoto: Tiina Kõrtsini
Liisa Mugra 11. juuli 2018 13:06
16. juulil toimub Tallinna lauluväljakul Guns N' Roses'i kontsert. Bändi suur fänn Kristi Timmer ootab esinemist juba kannatamatult. "Veel loetud päevad ja siis..." kirjutab ta oma Facebooki postituses. “Bändis on minu meelest kõige ilusamad mehed, teiseks on Axl'i hääl erakordne ja kolmandaks see muusika on väga hea." 

Armastus Guns N' Roses'i muusika vastu sai Kirsti sõnul alguse juba ammu. “Bändis on minu meelest kõige ilusamad mehed, teiseks on Axl'i hääl erakordne ja kolmandaks see muusika on väga hea," räägib ta. 

“Ühe mu sõbranna peikal oli videomakk, kuhu tal oli MTV-st salvestatud Guns N' Roses'i video “Patience”. Kui ma seda videot nägin, olin kohe müüdud ja rohkem minu jaoks ühtegi muud bändi ei eksisteerinud,” naerab Kirsti. “Seal olid inimesed, kes valdavad oma pilli ja näevad ägedad välja - kogu see kupatus toimis minu meelest ääretult hästi. Tegelikult toimib siiani."

Kirsti räägib, et tal olid olemas kõik bändi plaadid ja vinüülid. “Kuigi lääne muusika tollel ajal ei olnud üldse kättesaadav, oli mul kirjasõber Inglismaalt, kes need kõik mulle kuidagi saatis. Hea, et olin kogu aeg selle muusikaga varustatud,” räägib Timmer. “Ja muidugi olin ma ainuke, kes neid plaate omas.”

Guns N' Roses'i kontserdile jõuab Kirsti esimest korda ning õigele fännile kohaselt on tal ostetud VIP-piletid. “Ma seda tüüpi inimene ei ole, et mitu tundi varem kontserdile kohale tormaks, aga esireas olen ma kindlasti. See on üks bänd, kelle puhul ma tõepoolest lähen lava ette,” sõnab ta.

“Mul oli kunagi isegi akrediteering nende Moskva kontserdile, kus oleks saanud teha ka intervjuu, aga seal olid rahutused ja Guns N' Roses tühistas oma esinemise.”

Timmer lisab, et ta ei tea, miks ta pole Euroopa turneedel käinud. “Ma olen vist kogu aeg arvanud, et nad siia ka tulevad.”

Samal teemal

Kommentaarid  (5)

Lollakad 19. juuli 2018 12:47
Mis te kobisete siin.
Mees sai 80ndatel kuulsaks kui polnud mingeid Internette ja asju. Selleks pidi ikka tegija olema, info levis ainult suusõnaliseks.
Olgu Axl mis ta praegu on, aga omal ajal oli tal ikka väga kõvasti seksapliili, sarmi ja päris kõva hääleulatus ka.
Tuua praeguse tuuriga jja sellises vanuses bänd kokku, areenid rahvast täis tuua ja rokkida lisaks sellele üle 3 tunni näitab ikkagi väga kõva taset.
Nihkes 16. juuli 2018 21:46
No on bänd, mille fenomenist pole ma siiani aru saanud. Jubeda lauljaga kommertsüllitis. Rokist on asi ikka väga kaugel. Ja millega Timmer siis nii väga silma paistnud on, et ÕL teda reklaamarvajana kasutab? :)
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS