Inimesed

Üritust veab sama ettevõte, kelle korraldatud Seto Jaanitulel tühistas esinemise Ruslana

PETTUS? Korraldajad reklaamivad Rock in Tartul Turuneni, kes tegelikult seal ei esine (5)

Terttu Jazepov, 10. juuli 2018 11:22
Tarja TurunenFoto: MATI HIIS
Järgmisel nädalavahetusel Tartus toimuva festivali Rock in Tartu korraldajad on peaesinejaks välja kuulutanud Soome lauljatari Tarja Turuneni. Nüüdseks on teada, et Tarja sel festivalil üles ei astu.

"Tänase seisuga ei ole esinemistingimused täidetud," sõnab Turuneni mänedžer Marcelo Cabuli Õhtulehele. "Tarja tahaks väga Eestit külastada, loodetavasti järgmisel korral."

Festivali Rock in Tartu korraldab sama ettevõte, mis eelmisel nädalal Seto Jaanituld, kus Ruslana oma esinemise tühistas.

"Kahjuks oleme sunnitud tühistama laupäevase, 7. juulil, Seto jaanitule festivalil toimuma pidanud kontserdi, kuna korraldaja ei ole täitnud lepingut," jagas artist sõnumit enda ametlikul Facebooki lehel. 

"Vaatamata Ruslana meeskonna hoiatustele, reklaamib ürituse korraldaja kontserti siiani internetis ja kohalikus meedias. Kõik, kes on ostnud piletid kontserdile, peaksid pöörduma korraldaja poole ja raha tagasi nõudma."

Ürituse korraldaja ei ole omapoolset kommentaari Õhtulehele andnud.

Samal teemal

20.06.2018
Marko Atso: Rock in Tartu tehnikat homme laululavale ei paigaldata
12.06.2018
Piletilevi: oleme püüdnud Rock in Tartu korraldajaga kontakti saada
11.06.2018
Kes on Seto jaanitule ja Rock in Tartu korraldaja Imre Termonen?
11.06.2018
Rock in Tartu korraldaja jättis pika ninaga ka Seto jaanitulel esinenud artistid: mõni sai esinemistasu kätte, teised ootavad siiani

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee