Johann UrbFoto: www.instagram.com/urbjohann/
Jaanika Vilipo 10. juuli 2018 14:45
Sotsiaalmeedia avab võluva paralleelmaailma, mis annab julgematele võimaluse end väljendada avameelsete piltide kaudu. Teie ees on viis kohalikku ja välismaist staari, kes on kuulsad ka oma paljastavate piltide poolest. 

Esiviisikut juhib Ameerika seltskonnaelu- ja tõsielustaar Kim Kardashian, kelle kurvid on kuulsamad kui tema tegevused. 37-aastane Kim on üks Kardashiani klanni õdedest, kes naudib abieluõnne Ameerika räppari ja muusika Kanye Westiga. 

Oma kehavõlusid armastab paljastada ka 25-aastane lauljanna Miley Cyrus. Kantrilaulja Billy Ray Cyruse tütar on kuulus oma julge eneseväljenduse poolest. Kõneainet on tekitanud nii tema olematud kostüümid kui suhe kanepiga. 2013. aastal esines ameeriklanna tuhandete fännide ees MTV muusikaauhindadel ning läitis kanepisigareti keset kontserti. 2015. aasta MTV muusikaauhindade jagamisele astus Miley punase vaiba pidulikule üritusele poolpaljalt, kehakatteks hõbedane kostüüm, mis kattis napilt ära delikaatsemad paigad. 

Miley tekitas furoori ka aastal 2015, kui avaldas singli "Wrecking Ball", mis pärineb neiu neljandalt albumilt "Bangerz". Peale kriitikute heakskiidu said lauljanna fännid ka rõõmustada hittloo muusikavideo üle, milles Cyrus taas enda keha paljastas. 

 

Oma kauneid kurve on siin-seal välgatanud ka RnB staar Rihanna. Barbadoselt pärit lauljatar on figureerinud paljastavates rõivastes nii punasel vaibal kui sotsiaalmeedias.

Ei saa mainimata jätta ka 2014. aastal valminud muusikavideot, "Can´t Remember to Forget You", mille peaosas säras Shakira, kuid mille kaadrid olid rohkem kui paljastavad!

 

Kodumaistest staaridest jääb sotsiaalmeedias pilk peale Singapuris resideeruva endise missi ja modelli, Liis Raudsepa (neiupõlvenimega Lass - toim.) Instagrami kontol. Möödunud aasta kevadel ärimees Tarmo Raudsepaga abieluranda sõudnud Liis kasvatab tütar Alexandra Sofiat ning postitab vahepeal vallatuid pilte sotsiaalmeediasse.

Julgete kaadritega ei ole silma jäänud ainult naised. Meie oma kodumaine "iluspoiss" ehk Eesti päritolu Ameerika näitleja ja modell Johann Urb rõõmustab aegajalt enda Instagrami sõpru piltidega, mis kui otse mõnest iluajakirjast võetud.

Meest on ehk inspireerinud joogaõpetajast ja modellist abikaasa Rachel Emma Pringle.

... kellega mees tegi 5 aastat kestnud suhte ametlikuks selle aasta kevadel.