Inimesed

Aasta naisraadiohääl Maris Järva: abikaasa noomib mind mõnikord, kui raadioeetris liiga isiklikel teemadel räägin (14)

Katharina Toomemets, 7. juuli 2018 00:01
RAADIO ON ÕIGE KOHT: Maris sõnab, et tema käest on üllatusega uuritud, et kas ta tõesti töötab ikka veel raadios. „Mina küsin seepeale, et mis mõttes ikka veel. Mul ei ole tunnet, et peaks pillid nurka viskama. Ma tunnen, et olen raadios õiges kohas.“Foto: Martin Ahven

„Mul polnud noorena kindlat soovi kellekski saada. Tahtsin minna sisekaitseakadeemiasse ja sportlasest isa hakkas mulle juba kehaliste katsete jaoks treeninguplaani koostama. Selgus, et saaksin oma teadmistega ainult vangivalvuriks, kuid selles ametis ma ennast ette ei kujutanud,“ räägib hiljuti aasta naisraadiohääleks valitud Maris Järva (34).

Maris otsustas hoopiski Tallinna ülikooli ja referent-toimetaja eriala kasuks, sealt edasi läks õppima aga interaktiivset meediat. Töö viis ta esialgu kirjutavasse meediasse ja üsna juhuste tahtel raadiosse. Nüüd on ta juba kuus aastat Sky Plusi eetris hommikuti inimesi äratanud.

Kus sa üles oled kasvanud?

Tallinnas. Kogu aja, kui vanemate juures elasin, on mu koduks olnud Lasnamäe. Isa on sündinud Saaremaal, seega pean end pooleldi saarlaseks. Seal olen veetnud ka paljud suved, seega tean, milline on lehm ning mida teevad lammas ja siga.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

09.11.2019
Sky Plusist lahkunud Toomas Puna: kui oled kogu aeg olnud ühe koha peal, tahad ellu mingit muutust
12.09.2019
Maris Järva nautis Taylor Swifti eksklusiivset kontserti: ma ei kahelnud hetkekski!
18.03.2019
Raadiohääl Maris Järva sattus reisil olles taskuvaraste küüsi
17.08.2018
FOTOD | Noored ja armunud: Brigitte Susanne Hunt tutvustab uut peikat

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee