Saund

Merlyn Uusküla: oleme tähelepanust meelitatud, aga Nexus rohkem ei esine (6)

Terttu Jazepov, 5. juuli 2018 17:06
NexusFoto: Alar Truu
"Oskasime oodata, et Nexuse kontserdid tekitavad inimestes soovi ka meid mujale esinema kutsuda. Oleme tähelepanust meelitatud, kuid tegu oli eriprojektiga ja Nexus rohkem ei esine," räägib lauljatar Merlyn Uusküla, et bänd tuli kokku vaid neljaks juunis toimunud kontserdiks.

Merlyn sõnab, et kontserdid pühendati eelkõige fännidele, kel oleks esinemistel tore nostalgiline meenutus. "Kuna bänd ei ole tegutsenud 12 aastat, panime tüdrukutega kohe alguses paika, et esinemised toimuvad ainult juunikuus, neid on vähe ja need toimuvad vaid suurtematel üritustel," lausub ta.

Samal teemal

"Meie kõikide elud on tänaseks täiesti eri suundades läinud. Janne ei ela juba päris pikka aega Eestis ning tuli siia spetsiaalselt kontsertide jaoks. Helenil on pere, kes nõuab palju tähelepanu. Samuti on mul endal esinemistega tihe graafik, nii et meile oli pingutus ka neli kontserti teha," ütleb Uusküla, et bändiga edasi tegeleda oleks juba füüsiliselt võimatu.

Merlyn ei välista, et Nexust võib laval mõne järgmise juubeli puhul taas näha. "Meile on juba Nexuse 20. juubeli ajaks pakkumisi tulnud, aga ma ei saa täna lubada, et me seda ka teeme. Kuid ma ei välista seda võimalust, sest võib-olla otsustame tõesti Nexuse 20. või 25. juubeli puhul taas lavale tulla ja fänne rõõmustada ning ka ise selle kõige taustal nostalgitseda," jätab Uusküla siiski lootuse, et kunagi võib triot veel lavalaudadel koos esinemas näha.

Küll aga tõdeb Merlyn, et kontserdid olid toredad. "Mul on hea meel, et saime fännidele niivõrd toreda kingituse teha."

Samal teemal

21.03.2019
Merlyn Uusküla kooselust ja pere loomisest: aeglaselt ja kindlalt tehtud otsused on elus püsivamad
19.09.2018
SELLE SÜGISE HITT? Merlyn Uusküla esitleb uut ballaadi: kõikides suhetes tuleb kord hetk, kui küsida kas jätkata koos või lähevad teed lahku
30.06.2018
Galerii | Nexus tegi Retrobestil vägeva comeback`i
08.06.2018
Nexuse-Janne bändi lahkuminekust: olin sellest tambist täiesti läbi