Inimesed

Indrek Vaheoja vigastas kätt: kukkusin jalgrattaga ja nüüd ripub käsi kaelas (5)

Liisa Mugra, 4. juuli 2018 18:00
Avasaates lähevad Indrek Vaheoja (vasakul) ja Eesti värskeim superstaar Uudo Sepp (paremal) maastikutõukerataste ja kanuudega seiklema Viimse reliikvia radadele Taevaskojas. Tulevaste seiklustega ühinevad ka Inga Lunge, Raivo E. Tamm, Grete Klein, Reket ja Krista Lensin.Foto: TV3
Muusikut ja saatejuhti Indrek Vaheoja (41) ootab ees tõeline katsumus: kuidas murtud käeluuga saada hakkama keerulistel matkaradadel, kuhu ta uue telesaate juhina minema peab. „Juhtus jah nii, et päev enne võtteid kukkusin õnnetult rattaga ning sain viga, nüüd on käsi lahases ja ripub kaelas,“ paljastab MyHitsi raadiohääl.

Väga tõsiseks õnnetuseks Indrek kukkumist siiski ei pea. „Jalgratta selga julgen ka edaspidi istuda“, naljatleb ta. „Kui kaua käsi paraneb, ei oskagi praegu öelda, eks doktorilt kuuleb.“
Keerukaks teeb olukorra see, et Indrek on saatejuht TV3 uues saatesarjas „Seitsmesed juubelimatkal“, kus avastatakse koos Eesti tuntud staaridega kodumaad. Läbi tehakse näiteks merematk kajakiga, veematk kanuuga, seikluslik mägironimismatk, tõukerattamatk, hullumeelne ellujäämismatk ja palju muud, mis kõik on valitud EV100 juubelimatkade sarjast.
„Arvan, et see saab olema väga keeruline,“ tunnistab Indrek, kes praeguse seisuga ei ole küll ühestki matkast loobunud, kuid ei välista, et see juhtub. „Eks see oleneb sellest, kuidas käsi elab.“ Matkad on kõik väga eripalgelised ja kohati keerulised. „Mul ei ole ausalt öeldes aimugi, milline saab olema kõige keerukam matk, aga ega ma midagi karda,“ on ta kindel, et püüab kõik matkad julgelt kaasa teha.
Matkaseiklusega tähistab TV3 Eesti Vabariigi väärikat juubelit. Saatejuhid Indrek Vaheoja ja Kristel Aaslaid võtavad igas saates kaasa mõne tuntud ja armastatud eestlase, kes tutvub matka käigus Eesti loodusega ja räägib, millisena tema meie kodumaad näeb. Indrek, Kristel ja nende kuulus kaaslane lähevad nii mäkke kui ka jõkke, nii jalgsi kui ka süstaga, rattal või parvega, ning tutvustavad televaatajale erinevaid matkamisvõimalusi, pannes ka ennast erinevate katsumustega proovile.

Avasaates lähevad Indrek Vaheoja ja Eesti värskeim superstaar Uudo Sepp maastiku tõukeratta ja kanuudega seiklema Viimse reliikvia radadele Taevaskojas. Lisaks on tulevaste seiklustega ühinemas ka Inga Lunge, Raivo E. Tamm, Grete Klein, Reket ja Krista Lensin. 

Uudo Sepp Foto: tv3

Indrek on suvist seiklemist harjutanud neli suve „Suvesangarite“ saates. Peale selle on ta juhtinud saateid „Eesti parim pagar“ ja „Üllata Eestit“. Vana spordilõvi ja ajaloolasena leiab ta igast seiklusest võimaluse, et end proovile panna. Harrastusmükoloogina üritab ta kõikjalt leida söödavaid või muidu silmailu pakkuvaid seeni.

Kristel Aaslaid on „Padjaklubi“ näitlejanna ja laulja, kes ei karda vastu astuda oma hirmudele ja on vapralt valmis igas väljakutses osalema.

Samal teemal

25.09.2019
Indrek Vaheoja vigastas jalga: kõik läks õnneks hästi, paranen kiirelt
15.11.2018
Indrek Vaheoja: kuna Winny Puhh oli nii idiootne nimi, tundus väga hea mõte see bändile nimeks panna
18.07.2017
MÄLUMÄNG | Mida on Kristjan Rabi ja Indrek Vaheoja TV3 „Suvesangarites“ juba korda saatnud?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee