Inimesed

Näitleja läks end ise sotsiaaldemokraatidele pakkuma

VIDEO | Andrus Vaarik: sattusin orjanduslikust keskkonnast paradiisi (47)

Anu Saagim, 4. juuli 2018 16:34
Andrus Vaarik Võrno saatesFoto: TTV
Näitleja ja värske poliitik Andrus Vaarik ütles saates „Hannes Võrno 33 minutit“, et ta läks ise pakkuma end sotsiaaldemokraatide juurde, sest tahab aidata.

„Klassiviha on nii palju. Tundsin, et ei suuda enam ise ka olla tolerantne mittetolerantsete suhtes. Peaks olema tegelikult. Vastuolemine on destruktiivne. See tekitab stressi. Kui tegin monotükki vananemisest, sain aru, et see, mis mul suust välja tuleb, on ju sotside jutt, üks-ühele. Ma saan olla millegi poolt. Sellega tekib palju parem tunne. Ma saan aru, et sellega tekib igasugust jama, aga ma tunnen ennast väga hästi,“ ütles Vaarik, kes sai mais 60-aastaseks.

„Ma oleks olnud väga põhimõttekindel EKRE valija, kui poleks elus nii läinud, et sain hobist teha elukutse. Sattusin väga orjanduslikust keskkonnast, kust ma pärit olen, minu jaoks paradiisi. Ma mõtlen oma 44-aastase venna Madise peale, kes end surnuks jõi, ta ei leidnud ka kohta endale. Üks probleem oli hariduse puudumine. Ma oleks ka sellises olukorras, kui ma poleks leidnud endas seda mingit sädet. Ma arvan, et see on igas inimeses olemas. See tuleb üles otsida,“ arvas Vaarik.

VAATA INTERVJUUD ANDRUS VAARIKUGA!

Samal teemal

31.10.2018
Andrus Vaarik: „Ma väga loodan surra enne oma lapsi, ma kirglikult loodan seda!“
12.07.2018
VIDEO | „Pilvede all“ näitleja Vladas Radvilavičius: inimene on loomult täitmatu kaan
05.07.2018
PILDID JA VIDEO | Konkurents Tauno Kangro aktimodelliks on tihe
05.07.2018
PILDID | Vaata, kuidas Eesti tudengid USAs iseseisvuspäeva tähistasid!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee