Inimesed

Kylie Minogue on uue kallimaga juba kihlunud? 

Katharina Toomemets, 4. juuli 2018 13:18
Kylie Minogue Foto: Reuters/Scanpix
Vaid mõni päev tagasi postitas lauljatar Kylie Minogue sotsiaalmeediasse pildi, kus ta suudleb New Yorgis ühel katusel oma uut kallimat Paul Solomonsi. Nüüd on naise sõrmes märgatud ka kahtlaselt kihlasõrmust meenutavat ehet, vahendab Daily Mail

Esimene vihje Kylie ja Pauli kohta tuli mais, kui naine postitas pildi oma 50. sünnipäeva tähistamiselt, kus ta salapärase härraga suudles. Paul on briti ajakirja GQ loovjuht.

Aprillis rääkis Kylie ajakirjale Red oma mullu katkenud kihlusest Joshua Sassega. Mees polnud truu. "Ma arvan, et abielu pole mulle," ütles Minogue intervjuus. 

Tundub aga, et uus armastus on pannud ta ümber mõtlema, sest hiljuti andis Kylie intervjuu The Sunile, kus ütles, et tema elu on suurepärane. "Võib-olla ma abiellun, aga võib-olla mitte. Ma ütlesin, et võib-olla ei ole abielu minu jaoks," seletas naine. Lisaks ütles Minogue, et ta on juba aastaid soovinud perekonda luua.

Aprillis rääkis üks allikas The Sunile, et Kylie ja Paul hakkasid vaikselt kohtama käimas veebruaris ja ei soovinud liialt kiirustada.

Naise esindaja ei ole veel sahinat kommenteerinud. 

Samal teemal

11.10.2018
Kylie Minogue oma kallimast: on imeline, kui saad oma edu kellegagi jagada
11.10.2018
Seni õnnetu armueluga Kylie Minogue on uuest kallimast lummatud
03.06.2018
Kylie Minogue'i elus on uus armastus
25.05.2018
SÄRAV JA SEKSIKAS: 50-aastane Kylie Minogue poseeris ilma meigita!