Inimesed

Curly Stringsi liikmed saavad kõik 30-aastaseks: mõtlesime, et teeks sama palju kontserte väikestes külades 

Toimetas Liisa Mugra, 3. juuli 2018 12:01
Curly StringsFoto: Reigo Teervalt
“Meie kõik bändiliikmed saavad sel aastal 30-aastaseks. Mõtlesime, et teeks ühe suurejoonelise tähistamise ja teeks sama palju kontserte,” rääkis solist Eeva Talsi "Ringvaates". “Plaanime minna kohtadesse, kuhu tavaliselt bändid ei satu, pisikestesse küladesse, ja viia neile ka natuke seda rõõmu.”

Curly Stringsi liikmed naljatasid, et sama vanus pole juhus. “Vaatasin tööpakkumisi - nägin, et Curly Strings otsib kitarristi ning ainuke kriteerium on, et sünniaasta oleks 1988,” naeris kitarrist Jaan Jaago.

Eeva Talsi lisas, et kõik külad, kus kontserte antakse, ei ole täpselt paika pandud. “Mõnda teame, mõnda ei tea,” rääkis ta. Lauljanna lisas, et ootab põnevusega kohtumisi kohalike inimestega. “Mõtlesin siin natuke päevikut pidada, kuhu panna kirja kõikide kohtade eripärad ja rõõmud.”

Esinemised toimuvad väga väikestes kohtades, kuid Jaan Jaago kinnitas, et nad ei muretse vähese rahvahulga eest ning rääkis, et kolmandik esinemisi ongi plaanis teha hästi väiksed ja intiimsed. “Inimesed on lähedal ja sa näed seda emotsiooni – see on kõige mõnusam viis kontserti anda."

Samal teemal

02.08.2018
Terve augustikuu Curly Stringsiga tuuritav lapseootel Eeva Talsi: võimalusel teen lõunauinaku ja niimoodi saangi hakkama
26.07.2018
PALJU ÕNNE! Eeva ja Villu Talsi ootavad oma esimest last
20.07.2018
GALERII | Curly Strings tuuritab bändiliikmete 30. sünnipäevade puhul mööda Eestit
11.07.2018
Südamemuusika festival võlub mõnusa muusika ja maitsetega!