Inimesed

SKANDAALNE VIDEO | Õllesummer avatakse 25meetrise tordiga, mida kaunistavad Uudo Sepp, Patune Pool ja Anu Saagim (9)

Terttu Jazepov, 3. juuli 2018 09:45
Anu Saagim ja Marje HansarFoto: Tiina Kõrtsini
Sel aastal järjekorras 25. Õllesummer avatakse Tallinna lauluväljakul kolmapäeval, 4. juulil kell 19.30 rekordpika tordi kaunistamise ja lahti lõikamisega. Oma ilumeelt ja kindlat kätt on lubanud ilmutada ka festivali avapäeval esinevad Patune Pool ja Uudo Sepp ning vähemasti üks kord Õllesummeril patustanud Anu Saagim.

Samal teemal

Bravuuritari kümne aasta tagune vallatu kleiditrikk just Õllesummeri tordi kaunistamise ajal kütab meeli Eestimaa kodudes ja kontorites siiamaani.

Pagaripoiste kondiitrite sõnul kulub neil juubelitordi küpsetamiseks terve päev, kuid firma on kindel, et kolmapäeva õhtul on 25-meetrine tort kõiki Õllesummeri külastajaid laululava taga paikneva terrassi ees ootamas.

Samal ajal tehakse algust ka festivali avapäeva muusikaprogrammiga, milles löövad lisaks Patusele Poolele ja "Eesti otsib superstaari" tänavusele võitjale Uudo Sepale kaasa Karl-Erik Taukar, Reket, Ines, Orelipoiss, La La Ladies, Sibyl Vane, Regatt jt. Avapäeva peaesineja on Suubritannia indie-roki legend Franz Ferdinand.

Festivali väravad avatakse kell 17:00, pileteid müüvad Piletilevi ja kohapeal Lauluväljaku kassad. Festivali kogu kava näeb Õllesummeri kodulehelt.

Samal teemal

08.08.2018
Patuse Poole fänn bändi laialiminekust: oleme šokis!
09.07.2018
„Mõni mees paneb Õllesummeri jaoks ekstra raha kõrvale!“
06.07.2018
Darth Vader on olemas! Täna annab Õllesummeri pealaval kontserdi maailmakuulus Pet Shop Boys
05.07.2018
FOTOD JA VIDEO | Anu Saagim mäkerdas Uudo Sepa Õllesummeril tordiga kokku ja rebis särgi ribadeks