Tele

Mallukas: ootasin pulma-aastapäevaks lilli, aga mees saatis eratreeneri (5)

Televeeb, 2. juuli 2018 11:19
Mariann ehk Mallukas abikaasa KardogaFoto: Kanal 2
Täna saates „Malluka suvi“ kogeb äratundmisrõõmu iga lapsevanem, kes kordki väikeste lastega perepildistamisel käinud. Mis tegelikult sotsiaalmeediasse riputatud idülliliste perefotode pildistamisel toimub?

Staarblogija Mallukas ehk Mariann Treimann ja tema abikaasa Kardo tähistavad täna oma kolmandat pulma-aastapäeva. Kardo on planeerinud  romantilise päeva  ainult neile kahele, täis mitmeid erinevaid üllatusi.

Samal teemal

„Viimane kord, kui sa lubasid mulle üllatust ja ma ootasin lilli, saatsid sa mulle kummilindiga eratreeneri ukse taha. See oli kõige haigem üllatus,“ meenutab Mariann hirmuga kunagist abikaasa üllatuskingitust.

Aga enne, kui lapsed hoidu lähevad ja noor abielupaar kahekesi olemise aega nautima saab hakata, tuleb käia perepildistamisel. Sellest kujuneb pöörane ettevõtmine, mis tuttav igale lapsevanemale, kes kunagi oma väikeste põnnidega fotograafi juures käinud. Hea perepildi nimel peab kõvasti vaeva nägema ja kannatust varuma. Julge hundi rind on rasvane ja Malluka plaan ongi eriti julge, sest kaasa võetakse isegi koer.

„Teeme veel kümme pilti ja siis saad kommi,“ meelitab Mallukas oma tütart väikese hädavalega pildistamisel korralikult osalema.

Särtsakas suvesaade “Malluka suvi” naerutab Kanal 2s juba täna õhtul kell 21.30.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee