Inimesed

„Terevisioonist“ lahkunud Martin Veisman: „Teletöös peab olema paksu nahka, kellel seda ei ole, läheb raskeks.“ (87)

Keit Paju, 2. juuli 2018 11:21
PÖÖRASEIM AASTA: Veismani sõnul õpetas „Terevisiooni“ juhtimine talle, et elus tuleb igast päevast võtta viimne ning teha seda naeratusega. „Kui sulle antakse võimalus ennast proovile panna, siis tasub see alati vastu võtta!”Foto: Kairit Leibold/ ERR
Eelmisel sügisel viis “Terevisioon” läbi formaadimuudatuse ning ekraanile toodi neli uut saatejuhti: Heli Luik, Piret Järvis-Milder, Raimo Sildvee ning Martin Veisman, lisaks jäi saatejuhiks Katrin Viirpalu. Luik koondati saatejuhi kohalt eelmise aasta lõpus. Nüüd, enne hommikusaate hooaja lõppu, teatas ERR, et sügisest alustab Veismani asemel saatejuhina hoopis Owe Petersell. Veisman tunnistab, et juhatuse otsus tema saatejuhileping pikendamata jätta tuli talle ootamatult. “Otsusest sain teada kaks nädalat enne hooaja lõppu. Minuga tehti leping hooaja peale ja anti märku, et seda ei pikendada,” räägib mees. 

Veismani sõnul ütles juhatus talle, et teda tahetakse küll tulevikus eetris näha, kuid enam mitte “Terevisiooni” formaadis. Ta tõdeb, et oli valmis mõlemaks otsuseks: nii selleks, et teda oodatakse ka tuleval sügisel saatejuhi kohale, kuid ka selleks, et enne jaanipäeva on ta viimast korda eetris. “Kui juhtide soov on jätkata teistmoodi suunaga, siis arusaadavalt austan seda. Ootan huviga, mida sügisel tehakse,” kommenteerib ta. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

27.11.2018
Urmas Vaino: „Mu süütenöör on lühike. Kui näen täielikku jama, tõmban end kohe käima.“
21.05.2018
Owe Petersell asub sügisel "Terevisiooni" juhtima
10.04.2018
„Terevisiooni“ saatejuht Martin Veisman: ega vaatajat huvita, et mul on unetu öö selja taga
09.01.2018
„Terevisiooni“ saatejuht saab isaks: ees on intensiivne periood, aga hakkama tuleb saada