Inimesed

Ongi kõik! Cheryl Cole ja Liam Payne läksid lahku 

Katharina Toomemets, 2. juuli 2018 09:22
Cheryl ja LiamFoto: AP/Scanpix
Lauljad Cheryl Cole ja Liam Payne on pärast kahe ja poole aasta pikkust suhet otsustanud lahku minna. Cheryl andis uudisest teada pühapäeva õhtul oma Twitteri kontol. The Suni andmetel on naisest 11 aastat noorem mees ka nende ühisest kodust välja kolinud. 

"Anname teada, et läheme eri teid. Meie jaoks on olnud raske seda otsust teha. Armastama teineteist endiselt perena. Bear on meie maailm ning palume, et austaksite meie privaatsust, et saaksime sellest koos läbi minna," kirjutas naine. 

The Suni allika sõnul on paari sõbrad nõudnud, et Cheryl ja Liam just oma aastase poja Beari heaolu nimel sõpradeks jääksid ning teda ühiselt kasvataksid. "Cheryl ja Liam töötasid oma suhte kallal väga kõvasti – neil olid sel aastal probleemid ja nad ei saanud neist üle. Pärast pikka kaalumist jõudsid nad otsusele, et on parem lahku minna. Nad hoolivad teineteisest endiselt," rääkis paarile lähedalseisev isik. 

Praegu 35aastane Cheryl ja 24aastane Liam kohtusid Suurbritannia talendiotsingusaates "X Factor". Cheryl oli seal kohtunik, Payne aga tuli prooviesinemisele. 

Samal teemal

05.02.2019
Naomi Campbellil on 23 aastat noorema kompuga kuum suhe?
12.11.2018
Avalikkuse ette naasnud poptäht on nüüd hoopis teist nägu!
15.08.2018
Liam Payne'i käevangus on kuus nädalat pärast lahkuminekut uus näitsik
03.07.2018
Kas Cheryli ja Liam Payne'i lahkuminekus on süüdi naise ema?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee