Inimesed

Poliitik Raimond Kaljulaid: tätoveeringuid tehes tunnen, et samastun enda põlvkonnaga (55)

Liisa Mugra, 30. juuni 2018 15:50
Raimond KaljulaidFoto: Stanislav Moshkov
Poliitik Raimond Kaljulaid avaldas oma Instagrami kontol video, kuidas lasi oma käe peale tätoveerida varese peaga mehe, kes sõidab jalgrattaga, mille korvis on koer.

Raimond räägib, et tätoveeringu tegi Eili Lepik, kes on varem valmistanud ka illustratsioone. “Mina ütlesin oma idee ja tema mõtles välja kujunduse. Tahtsin, et tätoveering oleks huvitava disainiga ja personaalne, seega Eili oli kindlasti õige valik.”

Samal teemal

Kriitikat teistelt, et tätoveeringud poliitikul on ebaeetilised, Kaljulaid ei pelga. “Väga konservatiivsed inimesed vaatavad mind küllalt suure umbusuga juba pikemat aega,” naerab ta. “Tätoveeringuid tehes ma tunnen, et samastun enda põlvkonnaga.”

Raimond Kaljulaid nõustub täielikult väitega, et kui oled kord tätoveeringu teinud, siis ei saa enam pidama ja soovid teha üha uusi. "Võib täitsa juhtuda, et lähen uuesti.” Poliitik räägib, et mõtles kaua enne kui lasi oma kehale joonistada. “Kui ma oleks seda teinud umbes 20 aastasena, siis täna arvaksin suure tõenäosusega, et see on tobe.”

Tegu ei olnud mehe jaoks esimese tätoveeringuga. “Parema käe randmel on Picasso rahutuvi, mis on tänapäevasem interpretatsioon.” Raimond avaldab, et ka tema tüdruksõbral on samasugune tätoveering. “Samasuguste tätoveeringute tegemine pole üldse nii hirmus, kui arvatakse,” naerab ta.

Rahutuvi Raimondi käel Foto: instagram.com/raimondkaljulaid

Samal teemal

11.11.2018
Raimond Kaljulaid: tean poliitikuid, kes teevad kokaiini
26.10.2018
Raimond Kaljulaid: ma ei ole nõus kulutama minutitki selle peale, et selgitada peensusteni välja, kes ikkagi unustas hommikusöögihelbed ostmata
01.10.2018
Raimond Kaljulaid suhetest: eelistan paarikümmet suurepärast päeva kümnetele keskpärastele aastatele
28.06.2018
Raimond Kaljulaid soovitab Jaak Madisonil jääda oma liistude juurde: "Milleks olid vist laevakajuti võtmed ja mobiiltelefonid."