Saund

Mari-Liisi pöörased 90ndad: ühes maakõrtsis viskas armukade naine mind vaasiga 

Ohtuleht.ee, 29. juuni 2018, 15:08
Mari-Liis "We Love The 90's" festivalilFoto: Alar Truu
Üheksakümnendate teisel poolel lugudega "Mis tegema nüüd pean" ja "II dimensioon" rahva südamesse jõudnud Mari-Liis Rahumets meenutas Vikerraadio muusikasaates "Aeg peatub", kuidas Viljandi muusikaprodutsent Gunnar Loho talle helistas ning Estini jaoks laule palus.

"Ta palus, et ma võtaks kuus-seitse laulu kaasa ja ma ütlesin, et vabalt võin võtta. Tegelikult pidin kiiresti laule juurde kirjutama ja kui tema kodustuudiosse läksin ette laulma, pakkus ta, et teeme hoopis sinuga mõned lood linti," rääkis toona vaid 14-aastane Mari-Liis.

Tänu Caateri remiksidele kogus Mari-Liis kiiresti üle Eesti suurt tuntust. Ta rääkis, et verinoore tüdrukuna peokohtades esinemas käimine tõi kaasa ootamatuid kogemusi. "Ühes maakõrtsis viskas üks naisterahvas mind suure vaasiga, sest tema meespool pööras mulle ilmselt suuremat tähelepanu, kui tema naisterahvas oleks soovinud."

Kümme aastat muusikaõpetajana töötanud Mari-Liis rääkis, et talle endale on tollest perioodist kõige südamelähedasem laulu "II dimensioon" esialgne variant, mida teatakse Caateri töötluse järgi, kuid algselt oli ballaad.

Kuula "II dimensiooni" aeglast versiooni saate 37. minutist.

Samal teemal

6. juuli 2018, 15:15
Pajusaar: kui poleks olnud „Kaelakee häält“, töötaksin kuskil muusikaõpetajana
6. juuli 2018, 15:15
Ivo Linna ei tahtnud „Kaelakee häält“ laulda: mõtlesin, et mis tilulilu lugu see nüüd on?!
29. juuni 2018, 15:09
Estin eksabikaasa Gunnar Lohost: ta oskas raha teha, aga mitte jagada
29. juuni 2018, 15:08
Gunnar Loho: kunagi oli raha nii palju, et ei jaksanud lugeda

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee