Saund

Retrobestil esinema pidanud Chicane haigestus, rannalava programmi lisandus Caater 

Toimetas Liisa Mugra, 29. juuni 2018 12:24
CaaterFoto: promo
Täna pidi Pühajärve ääres toimuval ajastufestivalil esinema DJ Chicane. Kahjuks teatas artist korraldajatele, et viibib haiglas ja on sunnitud esinemise ära jätma. 

Chicane andis Retrobesti korraldajatele viimasel hetkel teada, et tema Eestisse saabumine jääb tervislikel põhjustel ära. DJ sattus haiglasse küll juba nädal tagasi, kuid artisti esindajad lootsid kuni selle nädala keskpaigani mehe paranemist “Suure kahetsusega teatan, et viibin hetkel haiglaravil ja olen sunnitud ära jätma oma järgmised kontserdid. Mu elu ei ole ohus, aga mind tabas terviserike, mille ravimist olin pikalt edasi lükanud.” Retrobesti korraldajad soovivad Chicane'ile kiiret paranemist ja artistiga käivad läbirääkimised järgmise aasta festivalile tuleku osas.

Samal teemal

Chicane'i lavaaeg ei jää artisti haigestumise tõttu tühjaks, vaid sel ajal annab rannalaval korraliku muusikalaengu Caater. Loomulikult kõlavad legendaarsed laulud “O Si Nene” ja “Dance With You” ning silmailu pakub tantsutrupp Panter. Lisaks Caatri taustatantsule näitab showtrupp ajastufestivalil kolme kümnendi moe- ja tantsukava.

Täna ja homme Pühajärve ääres toimuval Retrobestil astuvad lavale armastatud artistid möödunud aegadest. Teiste seas esinevad ajastufestivalil Alphaville, C.C. Catch, The Gibson Brothers, Baccara, E-Rotic, Bad Boys Blue ja Paradisio. Eesti artistides on esindatud Tuberkuloited, Singer Vinger, MR. Happyman, Nexus, Karavan, Black Velvet, Anne Veski ja Kuldne Trio koos Monika Tuvi tantsutrupiga. Retrobesti juhivad Mart Juur ja Peeter Oja.

Samal teemal

20.07.2018
Peeter Oja: ma ei läinud teatrikooli edevuse pärast
01.07.2018
GALERII | Värvilised parukad ja kiledressid - Retrobesti külastajate ägedaimaid kostüümid
30.06.2018
GALERII | Retrobesti teine päev: melu käib hoogsalt edasi
30.06.2018
GALERII | Kaks päeva retromöllu - käima läks tänavune Retrobest!