Inimesed

89aastase Jacksonite dünastia patriarhi viis hauda kõhunäärmevähk 

LAHKUS KOLETISLIK ISA: Joe Jackson piitsutas oma lapsed superstaarideks (9)

Triin Tael, 29. juuni 2018, 00:01
DESPOODI PORTREE: Joe Jackson 2015. aastal. Eduka mänedžerina teenis Joe Jackson endale koha USA rokkmuusika kuulsuste halli, ehkki poeg Michael kirjeldas mitmes intervjuus, millise hirmuvalitsuse all tema ja ta õed-vennad lapsepõlves elama pidid.Foto: VIDA PRESS

Joe Jackson istus, püksirihm peos, ja jälgis oma poegade ansambli Jackson 5 proovi. Kui keegi vale noodi laulis või tantsusammuga koperdas, sai ta isa käest peksa, nii et vorbid taga. Selline oli Jacksonite pere pöörase edu hind. 

Maailmakuulsa Jacksonite dünastia patriarh Joe Jackson suri kolmapäeval Las Vegase hospiitsis kõhunäärmevähki. Jacksonite kümnelapselise pere kuulsaim liige, popikuningas Michael läks hauda üheksa aastat tagasi, hinges kibedus rikutud lapsepõlve pärast. Michael oli olnud Jacksonite perebändi tõmbenumber, särasilmne ja vaimustava häälega poisike. Seda, millise hinnaga Jacksonite hitid ja lavašõud sündisid, avaldas ta maailmale alles 1993. aastal.

Täismehenagi peeterpaanilikult poisikeselik Jacko pihtis Oprah Winfrey jutusaates pisarsilmi, kuidas isa teda ja ta vendi piitsutas, et nad rohkem vaeva näeksid. Isa istus prooviruumis, rihm käes, ja jälgis vendadeansambli musitseerimist kullipilguga. Ta ise polnud suutnud bluusimuusikuna läbi lüüa.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

29. märts 2019, 12:06
Jacko õe väitel oli ka nende isa pedofiil
9. september 2018, 10:00
Janet Jackson võttis poja sünni järel 30 kilo alla
5. september 2018, 11:13
Bobby Brown viskas Janet Jacksoni pärast seksi pesuväel välja?
29. august 2018, 00:01
Michael Jackson 60: popikuningas tegi muusikavideost kõrgkunsti

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee