"Hommikusöök staariga"; Marje Hansar; Anu SaagimVideo: Robin Roots
Anu Saagim | Video: Robin Roots 2. juuli 2018 15:18
„Magan juba kümme aastat Xanaxi ja unerohuga,” tunnistab Õllesummeri peakorraldaja Marje Hansar. „Mu elu on emotsionaalselt stressirohke, aju ei lülita end välja. Ajukeemia on sassis.” Järgmisel nädalal 25. korda toimuva Õllesummeri maadamit hoiavad öösiti ärkvel töömõtted.

„Magan juba kümme aastat Xanaxi ja unerohuga,” tunnistab Õllesummeri peakorraldaja Marje Hansar. „Mu elu on emotsionaalselt stressirohke, aju ei lülita end välja. Ajukeemia on sassis.” Järgmisel nädalal 25. korda toimuva Õllesummeri madaami hoiavad öösiti ärkvel töömõtted.

„Õhtul ketran mõtteid peas ja magama ei jää. Läksin kunagi lihtsama vastupanu teed – unerohuga oli lihtne magama jääda. Sellest aga nii kergelt välja ei saa.“ Värvikat daami unerohusõltuvus ei morjenda. „See ei häiri mind.“ Nagu ta enda kohta ütleb: dieeti ei pea, sporti ei tee, suitsu teeb, alkoholi joob. Milleks siis unerohust heituda?

Inimesed arvavad, et küll sinul on ikka lihtne elu. Korra aastas teed oma Õllesummeri ära ning ülejäänud aja on lust ja lillepidu. Kuidas päriselt on?

Meil on aasta ringi neljast inimesest koosnev meeskond. Varakevadel liitub veel paar inimest, nii et kuuekesi olemegi. Tööd alustame intensiivselt oktoobrist. Otsime artiste, kes järgmisel suvel esinevad ja keda meie rahakott kannataks siia tuua. Pärast hakkame tegelema sellega, et leida raha nende kinni maksmiseks. See on riskantne. Sellepärast ongi mul närvid läbi, et ma ei tea, kas istun pärast Viru tänaval, käsi pikalt ees, või kuskil mujal.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:

Telli Õhtulehe digipakett

Vaata võimalusi
  • 11 erinevat digiväljaannet
  • Üle 2000 artikli kuus
  • Jagamisõigus 4 sõbraga
  • Tellijatele mõeldud auhinnad
Näita vähem
€ 0 / nädal€ 11.99 / kuu
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
€ 3.99