Saund

Brasiilias tuuritanud Metsatöll: kohalikud laulsid täiest kõrist eestikeelseid laule kaasa (5)

Terttu Jazepov, 28. juuni 2018, 10:23
PIKALT BRASIILIASSE OODATUD: „Saime aru, et meid oodati, kui juba esimesel kontserdil karjusid fännid backstage’i ukse taga eesti keeles” räägib Metsatölli laulja ja kitarrist Markus Teeäär.Foto: Sergio Scarpelli Photos
„Nüüd on ka Lõuna-Ameerika ots lahti tehtud. Tahame sinna kindlasti veel minna, aga siis tuleks ette võtta juba ka Mehhiko, Argentina, Tšiili ning midagi veel, et ring ära teha,” räägib Metsatölli laulja ja kitarrist Markus Teeäär bändi hiljutisest kontsertreisist Brasiiliasse.

Metsatöll esines Brasiilias Odin’s Krieger Festi raames. Tegu on rändava festivaliga, mis toimub nädala jooksul eri linnades. Sel korral toimus üritus 30. maist 3. juunini. Kuigi bänd oli eelkõige soojendajaks Saksamaa keskaegse ning uusfolgi muusika laineil seilavale ansamblile Faun, selgus kohale jõudes, et ka meie enda Metsatölli on Ladina-Ameerikasse kaua oodatud. „Saime aru, et meid oodati, kui juba esimesel kontserdil Porto Alegres karjusid fännid backstage’i ukse taga eesti keeles. Nii mõnigi oli meid 10 aastat oodanud,” räägib Markus.

Kõigi Õhtulehe paberlehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

29. mai 2019, 12:28
Metsatöllu liige teeb koostööd maailmakuulsa trummifirmaga: kui nad lepingut pakkusid, hüppasin rõõmust lakke
19. detsember 2018, 14:33
Metsatöll tähistab 20. tegutsemisaastat uhke kontserdiga, kus kuuleb maailma esimest droonipilli
12. oktoober 2018, 14:32
Palju õnne! Metsatöllu trummar saab isaks
20. juuli 2018, 08:10
Metsatöllu laulja kohtus Texases pihusuuruse mürgiämblikuga

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee