Prints William ja Netta Tel Avivis ühisel jalutuskäigul. Foto: AFP/Scanpix
Ohtuleht.ee 27. juuni 2018 13:24
Prints William kohtus Tel Avivis tänavuse Eurovisioni võitja Netta Barzilaiga. BBC Newsi teatel jõudsid nad ühise jalutuskäigu ajal rääkida nii vaimsest tervisest kui ka kultuurilisest mitmekesisusest.

Iisraeli lauljanna tunnistas, et Cambridge'i hertsogi ettepanek kohtumiseks vapustas teda.

"Rääkisime sellest, kuidas ma muutsin Iisraeli inimeste enesetunnet, ja enesehinnangust," paljastas lauluga "Toy" Eurovisioni võitjaks tõusnud Netta BBC-le. "Ja sellest, kui tulemusrikas on positiivsus ja heaks eeskujuks olemine." 

25aastane lauljanna nimetas printsiga kohtumist imeliseks. "Ta on hästi-hästi tšill tüüp." Netta kinkis Williamile luuperi, millega ta muusikat teeb. "Tahtsin, et ta saaks maitsta minu maailma."

Ehk teeb prints sellega laulu, millega Ühendkuningriik võiks järgmisel aastal Eurovisionil võistelda? "Ma loodan küll!" naeris Netta. "Oleks ju äge?"

Daily Maili teatel kohtus hiljuti kolmanda lapse saanud ning ilma abikaasa Catherine'ita reisiv prints William Tel Avivis ka supermodell Bar Refaeliga, kes on Leonardo DiCaprio endine kallim. "Ta on maailma kõige nägusam prints," õhkas kaunitar Briti kõmulehele.