Saund

VIDEO | Def Räädu suvine singel sai surfiteemalise muusikavideo 

Toimetas Terttu Jazepov, 27. juuni 2018 12:18
Kaader videostFoto: youtube.com/lejalgenes
Omapärase helipildi poolest tuntud Def Räädu andis koos J.O.C.-ga välja suvetemaatilise meeleoluloo „Suvepäike”, mis sai Surfilaagri 20. juubeli tähistamiseks värske surfiteemalise video.

Sel suvel toob Surfilaager 20. korda mere äärde kokku kõik surfi- ja muusikahuvilised, haarates enda alla suvise juubeliprogrammiga looduskauni Valgeranna. Surfilaagri üks üllatajatest on omapärase helipildi poolest tuntud Def Räädu, kes koos J.O.C-ga on välja tulnud kaasakiskuva singliga „Suvepäike”, millele on visuaalse kuju andnud suviseid festivalivärve lisav Surfilaager.

Samal teemal

Def Räädu ja J.O.C. suvehitt räägib, kui tore on nautida kõike, mida pakuvad suvi ja päike - toredad ja lihtsad asjad, mille olulisuse oma elukvaliteedi tagamisel ja suurendamisel sageli ära unustame. „Kontoris eesmärkide saavutamisega vähemalt sama oluline peaks kõikidele inimestele olema õuesoojuse, päikese ja värske õhu nautimine - ajaliselt soovitavalt enam, kui konditsioneeritud õhuga keskkonnas aega veedetud saab!” räägib loo sünnist Remi Prual. „Suvepäike” kutsub kõiki aeg-ajalt ka kardetud mugavustsoonis aega nautima ja lihtsatest asjadest mõnu tundma.

Surfilaager toimub 19.-22. juulil imekaunis Valgeranna Puhkekeskuses, kus Def Räädu astub üles 21. juulil ning laulja J.O.C. rõõmustab külastajaid ühtlasi ka päevajuhina.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee