Tele

ANDRUS VAARIK LIITUS SOTSIDEGA: võõraviha ja hirmutamine Eestit edasi ei vii (253)

Televeeb, 26. juuni 2018 20:34
Näitleja Andrus Vaarik teatas "Suviste seitsmeste" stuudios, et suundub poliitikasse ja liitus Sotsiaaldemokraatliku erakonnaga.

"Minu jaoks on sotside tõekspidamised – vabadus, hoolivus, haritus – lahutamatuks osaks inimeseks olemisest. Samas näen kasvava murega, et aina enam tõstavad pead jõud, mis apelleerivad inimeselooma kõige madalamatele instinktidele. See pole enam naljakas, vastupidi, see kohutab," rääkis näitleja.

"Võõraviha ja hirmutamine Eestit edasi ei vii, selle asemel vajavad inimesed nõu ja selgitusi. Ma usun, et suudan sotsiaaldemokraate selles selgitustöös aidata."

Vaarik on andnud ka põhimõttelise nõusoleku kandideerida kevadistel riigikogu valimistel.

"Ega ma esimese hooga kujuta end tegevpoliitikuna küll ette, sest mulle mu tänased tegemised väga meeldivad. Aga ma olen valmis igati kaasa aitama, et Eestit juhiksid targad ja südamlikud inimesed," lisas ta.

Vaata TV3 videost, millised on Vaariku hinnangul meie praeguse Eesti kõige suuremad valukohad ning mida soovib ta poliitikasse suundudes saavutada!

Samal teemal

11.01.2019
Andrus Vaarik: „Mis see Jaak Madisoni eelmine ametikoht oli? Talle võiks öelda, et tema võiks jääda sinna Tallinki kajutite vahele.“
28.06.2018
Raimond Kaljulaid soovitab Jaak Madisonil jääda oma liistude juurde: "Milleks olid vist laevakajuti võtmed ja mobiiltelefonid."
28.06.2018
Sotsidega liitunud Andrus Vaarik: "Me elame ikka kuradi hästi!"