Egle Eller-Nabi, Heiki Nabi, Henri Nabi, Jan Uuspõld, Keili SükijainenFoto: Instagram/Egle Eller-Nabi, Jan Uuspõld, Keili Sükijainen
Ohtuleht.ee 25. juuni 2018 14:36
Selleks korraks on jaanilõkked kustunud, peod peetud ja sõnajalaõied leitud. Teeme ülevaate, kuidas tähistasid aasta valgemat päeva Eesti tuntud inimesed.

Elina Nechayeva - tänanvune eurolaulja ja kristalse häälega lauljanna tähistas jaanipäeva Ida-Virumaal ning saatis jaanitervitused Narva-Jõesuu tormiselt mererannalt.

Adeele Sepp - Ugala teatri näitlejanna soovis kõikidele Jaanidele ja Johnidele jaanipäeva puhul lusti ning jagas Instagramis armsat pilti, milles poseeris koos muusikust elukaaslase Jaan Jaagoga. Kaunis paar on ootamas oma esiklast, kes peaks ilmavalgust nägema sügisel.

Jan Uuspõld - koomik ja Draamateatri näitleja Jan Uuspõld võttis jaanipäeval ette sõnajalavanni ning jagab humoorikat pilti sotsiaalmeedias. Millal teie viimati sõnajalgade sisse sukeldusite?

Kertu Jukkum - meelelahutusportaali maadam veetis jaanipäeva Viirelaiu ääres, lastes end jaanilõkkel soojendada ja pärimusmuusiku Silver Sepa helidel hellitada. "Tellitud ilus ilm," kirjutab Jukkum meeleoluka pildi juurde.

Tanja Mihhailova-Saar - lauljanna, kes hiljuti tähistas enda 35ndat sünnipäeva jagas Instagramis lillelist videot, soovides kõigile maitsvaid jaane.

Anni Rahula - mõne jaoks ei piirdu jaanipäev vaid suvepühade tähistamisega. Kaunis jalgpallikohtunik jagas jaanidel 5 aastataguseid meenutusi elu kaunimast päevast. Täpselt 5 aastat tagasi tegi Anni enda armastuseliidu ametlikuks muusiku Tomi Rahulaga, kes eelmisel nädalal valiti uueks "Eesti laulu" peaprodutsendiks.

Taavi Immato - suvi ja jaanipäev on muusiku ja meelelahutaja jaoks üks tegusamaid perioode. Ansambel Shanoni laulja jagab sotsiaalmeedia kontol pilti otse kontserdilt. Menubänd andis meeleoluka kontserdi Pärnumaal, Valgerannas. 

Hendrik Sal-Saller - ka vanameister ansamblist Smilers ei puhanud jalga, vaid astus koos oma aegumatute hittidega üles legendaarsel Pühajärve Jaanitulel.

Egle Eller-Nabi - Eesti fitnessikuninganna veetis jaanipäeva Hiiumaal koos lähedastega - olümpiavõitjast abikaasa Heiki Nabi, tütre Renata ning pisipoeg Henri seltsis.

Alari Kivisaar - legendaarne raadiohääl jagas jaanipäeval värvikat jaanilõkke pilti, kus poseerib ükssarvikuks kostümeeritud laps. Mütoloogiliseks tegelaseks on end kehastunud Kivisaare poeg.

Rauno Märks - ka teine tuntud raadiohääl, kes on vahepeal maitsnud ka näitlejaleiba  (seriaalis "Pilvede all"  - toim), veetis jaanipäeva traditsiooniliselt - šašlõkki grillides. "Hõissa jaani!" 

Kirsti Valdstein-Timmer - produtsent ja tuntud raadiohääl jagas särisevat jaanilõkke videot Viimsist.

Keili Sükijainen - kaunis telepiiga valis jaanitule ääres külmetamise asemel rannapäeva. Keili käis päikest püüdmas Häädemeestelt.

Kaja Kallas - reformierakondlane ja Europarlamendi saadik veetis jaanipäeva Paides, jagas pilte jaanilõkkest ning maasikakoogist. 

Luisa Rõivas - lauljanna veetis jaanipäeva enda sünnikodus Elvas, jagades jaanitulest meeleolukat pilti, kuhu on jäänud ka Rõivaste neljajalgne pereliige, samojeedi tõukoer.