Inimesed

Õllesummerile tuleb sülelaste ja nende vanemate tarbeks beebitelk (2)

Toimetas Jaanika Vilipo, 21. juuni 2018 13:08
ÕllesummerFoto: Teet Malsroos
Tallinna Lauluväljakul toimuv Õllesummer Festival on sel aastal loonud mugavad tingimused sülelastele ja nende vanematele. Läbi Hooandja rahastatud Mama’s Heaven beebitelk pakub festivalil mugavat võimalust lapse imetamiseks, mähkimiseks ja lapsega mängimiseks.

Mereväravate ja C-lava vahetus läheduses asuv beebitelk pakub võimalust imetada, mähkida, puhata ja mängida. Lisaks pakub ta hubast peavarju nii vihma kui ka päikese eest. Olemas on erinevad beebitooted, mänguasjad, mähkmed suurustele 2-18kg.

Beebitelk ja tooted on tasuta kasutamiseks terve festivali vältel. Vajadusel saab laenutada kergkäru või kandekotti. Telgi kõrval saab lasta fotograafil end ja oma pere pildistada ning fotod ka kaasa soetada. 25. juubelit tähistav linnafestival toob sel aastal peaesinejatena lavale Franz Ferdinandi, Pet Shop Boysi ja Armin van Buureni. Lisaks leiab festivalilt ka Eesti artistide koorekihi. Nii astuvad teiste hulgas lavale Arop, Terminaator, Öed, 5Miinust, Patune Pool, Liis Lemsalu, NOËP ja paljud teised.

Samal teemal

05.07.2018
Tantsumuusika sensatsioon Armin van Buuren teeb Õllesummeril lubatust pikema etteaste, kontsert algab varem!
04.07.2018
GALERII | Start antud - tänavune Õllesummer sai hoo sisse
03.07.2018
SKANDAALNE VIDEO | Õllesummer avatakse 25meetrise tordiga, mida kaunistavad Uudo Sepp, Patune Pool ja Anu Saagim
27.06.2018
Tanel Padari esinemine Õllesummeril jääb ära

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee