Inimesed

Elukunstnikust eestlanna: võib-olla meie, eesti naiste, roll ongi jätkata innovatiivset, rahvusvahelist armastust… (43)

Sirje Presnal; Anu Saagim, 21. juuni 2018 00:01
JÄLLE PULMAD! Hiljaaegu uuendasid Crystal Ra ja Michael Eestis oma abielutõotusi ja tegid pulmapeo oma lähedastele sõpradele, kes ei saanud aasta tagasi Hawaiil kohal olla.Foto: Jako Ülenõmm
Aastaid maailmas ringi rännanud eestlanna Crystal Ra Laksmi-Dittoni sõnul ei ole eesti naised mitte külmad, vaid ajaloolistel põhjustel meeste suhtes usaldamatud. „Eesti naise kõva kest on seotud meie rahva kultuuriliste ja ajalooliste haavade taustaga – läbi aegade on meilt kogu aeg mehi ära võetud. Naised, kes jäid koos lastega üksinda, kasvatasid neid kibestumisega: meestelt ei ole midagi head oodata. Loota saab ainult iseenda peale.“ Kaotatud usaldust tagasi võita on aga teadupärast keeruline ja võib võtta kaua aega, sestap need naised siit lahkuvadki.

Pisut vähem kui kaks aastat tagasi tegi eestlannast maailmarändur ja esoteerik Crystal Ra Laksmi ajalugu ja abiellus iseendaga. Vaevalt aasta hiljem tegi ta seda jälle, seekord oma unistuste mehe, ameeriklase Michael Dittoniga. Crystal Ra ja Michael leidsid pesapaiga Hawaiil. Praegu on paar Eestis ja jagab oma kogemust, inspireerides teisigi looma ideaalset ja toimivat suhet.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

13.07.2018
Kas oled ruutu emand, risti viis või jokker? Igal inimesel on oma eluteekaart
15.06.2018
VIDEO | „Puuduta mind!“ 29. saade | Külas on maailmarändurist kaunitar, kes abiellus iseendaga
28.09.2017
„Elu Hawaiil koos unistuste mehega – see on kaks loteriivõitu korraga!“
18.08.2017
„Mõtlesin, et üks võimalus on riputada endale kivi kaela ning minna ja jäädagi sügavusse.“